Halloween II (1981)

Celkově to na mě působilo líp než jednička. Zabíjení bylo zábavnější a hlavně po celý film a vraždy sou originálnější.

Skrytá agenda (2001)

No, máme tu další C film od Lundgrena.

Queen + Paul Rodgers: Return of the Champions (2005) (koncert)

Queeni v čele s novým spěvákem. Všichni ví, že Mercury je nenahraditelný a proto jsem rád, že se jej Paul Rodgers nesnaží ani napodobit, všechno dělá podle sebe. Chvíly mi trvalo než sem si na to zvykl. Kytarista Brian May stále ve formě a přes svůj věk se změnil vzhledově jen minimálně. Rodger Taylor viditelně zestárl a je kapku při těle, ale dneska už je to v klidu. Vzpomínkový koncert rokových velikánů a slušné úrovni.

Nemilosrdný střelec (2007)

Já šikmooký filmy nikdy nemiloval, a nejlíp mi bylo když se na scéně oběvil Tarantino.

Zpětná reakce (1996)

Obyčejný film jak v malém městečku vypadne proud a všichni se okrádají a rabujou atd.

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Jeden s těch zdařilejších Pátků. Konečně to nebylo tak monotoiní (na začátku náký mord, pak pořád kecy a posledních 20min jen vraždy). Tady se to dělo po celý film.

Nebojsa (1988)

Krásná temná pohádka.

JCVD (2008)

Van Dame si zde odvádí svůj nejlepší herecký výkon v celé jeho herecké kariéře. Už od filmu AŽ DO SMRTI sem věděl, že má herecký talent který ve svích filmech neukazuje. Na Jean-Claude velive neobvyklý film. A na tož že mu je v tom filmu 47 má pracky jak cip.