Děti noci (2008)

Dobrý, ale trochu jsem se nudil a Issová neumí hrát, ale přesto je to to lepší, co z naší sračkovité produkce můžete vidět ,-)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Moc krásný filmeček. DiCapriova nominace na Oscara je právem zasloužená. Na to kolik mu bylo let teda zírám s otevřenou hubou. Skvělý herecký výkon taky předvedl Depp, ostatně jako vždy :)

Hanebný pancharti (2009)

:::::::::::::::::::::: Ach ano. Pan Tarantino, který si odešel z videopůjčovny, protože ho už to tam už nebavilo (a chtěl v životě taky jednou něco dokázat), k filmům, nám zase naservíroval nějakou tu filmovou lahůdku. Samozřejmě je to Tarantino, takže film musí mít drajv, styl, akční krvavé scény, z kterých se Vám bude chtít zvracet (ne proto, že by byly špatně natočené, to ne, to by Tarantule nedopustila, ale musí být tak krvavé, že se Vám z nich udělá zle, a v tomhle filmu zaručeně takové jsou), 50 minutové dialogy, ale pozor ! - (tlachání musí být cool a sexy, jinak se lidé začnou nudit, a to by pán, který rád ukazuje "véčko" , nechtěl). . . . Tentokrát jsem mu to nesežral, ale pořád ho miluju. Prosadil si svůj styl, naučil lidi vnímat a naslouchat svým filmům. To si zaslouží poklonu a já smekám kloboukem až k zemi. Ale bohužel, tenhle film na mne dojem moc neudělal. Těžko napsat své pocity. Přesto dávám vyšší hodnocení, je-likož zážitek z kina byl veliký. :::::::::::::::::::::

Black Books (2000) (seriál)

"Víte, že když kouříte, vdechuji Váš kouř !?!", "To je dobrý, koupíte mi pak drink"

Superbad (2007)

Takhle si představuji správnou teen komedii ! Nemělo to chybu !

Zkažená mládež (2007)

This isn't fuckin' game ! Tenhle film mi zkazil náladu na celé dva týdny . . .

Mluv (2004)

Kristen Stewart nebyla nikdy víc charizmatičtější ! Doporučuji !

Poslední bitva (1983)

První polovina nic moc. Druhá už mě chytla za koule a já se začal bavit. Na to, že je to Bessonův debut je to skvělé.