10 položek a méně (2006)

Asi to nebol velmi drahy film...myslienky celkom zaujimave, Paz pekna, Freeman premudry :)

Temný úsvit (2006)

Dosť silný film, najmä keď uvážim, že to vyzeralo odstrašujúco už len z obrazovky, no nie? Nechcel by som tam upadnúť do zajatia, veru nie...a papať všakovaké dobroty od výmyslu sveta hmyzu...a loviť hady..priznávam však, že keby tam nehrá Bale, nepozeral by som to

Casino (1995)

Veľmi, veľmi dobrý film, hoci piatu hviezdu nepridávam...výborný de Niro, o ktorého som sa až do konca obával, Joe Pesci, ktorého by som nechcel stretnúť v tmavej uličke...a tá pekelná ženská...ať táhne. Výborný Scorsese

Zjizvená tvář (1983)

Výborná gangsterka. Koniec som tušil, no stál za to, takisto ako celý film. Výborný Al Pacino so španielskym prízvukom. Stopáž nie je prekážkou :)

Městečko Twin Peaks - Pilot (1990) (epizoda)

Pozeral som to v kancelárii na praxi :) no a cez tie slúchadlá ma veru niekedy striasli zimomriavky...výborná predohra, uvidíme, čo príde po nej

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Je to veľmi dobrý film. Možno mi chýbal len kvalitnejší obraz alebo sa mi niektoré triky javili na dnešnú dobu mierne naivné, no nemôžem dať plné hodnotenie. Aj tak však klobúk dolu - taký film na tú dobu je masterpiece. Škoda, že sa tam neukázal Yoda :)

Starsky & Hutch (2004)

Najlepšia bola asi scéna vo väzení s tým milovníkom dráčikov..ale celkovo vtipný príbeh v tých rokoch sedemdesiatych

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Super! Skvelé! Zaujímavá epizóda ktorá odhalila to,čo som už dávnejšie tušil - Darth Sidious a premena Anakina na Vadera...množstvo skvelých súbojov no a pamätná veta Mistra Yodu: Into exile I must go. Failed I have

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

No podľa komentárov ostatných sa mám na čo tešiť, keďže pozerám Star Wars prvýkrát a pekne po poradí, no nemôžem si pomôcť, veľmi sa mi to páči! Z Anakina a z kancelára Palpatina cítim potvorky, no Obi-Wan a Yoda sú skvelí. Mimochodom, načo nosí Yoda tú paličku, keď skáče jak klokan???