Waldo (2021)

Film je tak trochu debilní, ale aspoň relativně vtipný. A pokoukání se na Charlie Hunnam a Mel Gibson samo o sobě stojí za tři hvězdy. Plus, úplně jsem se nenudila.

Unesena z ráje (2021) (TV film)

Je to v podstatě odpad, ale když chcete kulisu unaveni z práce, tak přesně tohle pustíte. Od začátku jasné co se bude dít a kdo je zlý pachatel. Navíc je vám úplně jedno jak to s protagonisty dopadne, protože film vůbec nezaujme. Průhledné, předvídatelné, špatná kamera i scénář, ale je to přesně typ filmu kde nic nečekáte a nic nedostanete, takže si krásně odpočinete. Zkrátka fajn nudná kulisa k odpočinku, vaření atd. Hvězda za přesně tak blbou pointu, jakou od béčkového filmu čekáte.

Komorná (2016)

Naprostá nuda a ztráta času. Žádný děj, jen zbytečné lesbické scény dvou asiatek, které mají hádám na svědomí tak vysoké hodnocení. Naštěstí viděno doma, takže šlo nudné scény přeskakovat a film tak trval místo otřesných 144 minut jen otřesných 60 minut, i to bylo až moc. Jedna hvězda za docela pěkné kostýmy a kameru.

Perfektní skóre (2004)

Dávám tři hvězdy, abych neodradila puberťáky. Pěkní herci, Ocean's Eleven pro mladé. Jinak špatná kamera, ukradené levné triky z matrix. Děj a pointa nic moc. Nicméně povinnost obsadit negra, asiata, mít blond kluka a tmavovlasého, blond holku a tmavovlasou přelíčenou, klišé. Snaží se zaujmout všechny a v závěru nezaujmou nikoho. Ještěže to bylo točeno dřív než byla i povinnost indů a dalších hnědých a ještě buzíků a všech těch dalších odvětví. Ale přes všechno film pro puberťáky, měli to tak i uvádět.

Dveře v podlaze (2004)

Pěkná kamera, sympatičtí herci, ale jinak docela utahané, očekávaná pointa i přes snahu nedojme, jelikož je celá nelogická a dveří v podlaze se snad ani nedočkáme. Nelze napsat víc bez spoilerování. Jednou stačilo.

Mezi řádky (2007)

Stokrát opakované téma podané stylem Rosamunde Pilcher. Lincoln měl pravdu, poslat to všechno zpět, protože domestikace nezafunguje. Snaha zase o nějakou propagandu, ale pravda je pravda. Zbytečný film. Hilary Swank je opět skvělá, tak díky tomu nedávám odpad.

Hlad (2008)

Skvěle to člověka uspí. Za to jedna hvězda.

Krásky z Dubaje (2021)

Docela fajn film, ale bohužel extrémně dlouhá stopáž, která unudí, nulová myšlenka, veškeré "překvapivé" pointy zřejmé od začátku, chování hlavních postav trochu beze smyslu (třeba SPOILER - vezmou mi dítě, tak místo k soudu mažu znovu šlapat - no proč ne, vypadám po porodu a x letech jako žena v domácnosti pořád stejně jako ve 20, jen jsem se obarvila natmavo a odmontovala našité vlasy) a závěr k ničemu a vážně už jen extrémní nuda. Alespoň sympatičtí herci. A za ty a příjemnou hudbu a docela dobrou kameru 2 hvězdy. Je asi těžké natočit film o kurvách a nadržených jarabácích aniž by to klišé neunudilo. Jednou stačilo, polské filmy nejsou holt všechny dobré.

Lucy má děťátko (2021) odpad!

Proboha co mají tvůrci téhle dementní zhůvěřilosti beze smyslu na agenta 007, ze jim kývnul na účast? Lidi, nekoukejte na to, jděte radši ven, život není zas tak dlouhý ...

Diabolik (2021) odpad!

Trapný pokus o Fantomase s extrémně ohavnými a nesympatickými herci. Nuda, ztráta času.