Splašené srdce (2020)

Klasická šablona manželského trojúhelníku. Bohužel na komedii nevtipne, nebavilo mě to.

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

Těžko hodnotit. První polovina mě hodně bavila, napětí z neznámého mě upoutalo. V druhé polovině šlo tempo dolů a hlavně dost scén bylo nepřehledných vzhledem k tmě a problikávájicimu světlu. Také se objevilo několik nesmyslů ve scénáři. Chtělo by to film prostrihat a zkrátit. S ohledem na krásnou Milenu, která už se promenáduje se svými silikony, dávám 3*

Tvůj syn (2018)

Strašné pomalý děj, který nedokáže udržet pozornost. Pan doktor pořád někde jezdí autem a někoho sleduje. Spousta otevřených a neobjasněných dějů (např. co ten najatý ranař?, Policie?) A závěr? No, docela hloupý.

Geomgaek (2020)

Pomalejší rozjezd, kdy jsem se vzhledem k podobě Korejců trochu ztrácel v ději, jinak velmi dobré.

Torden (2020)

Hloupé, docela nudné a nezáživné natočené.

Výjimeční (2019)

Spíše průměrný film, nicméně za to originální téma a dojemné momenty jednu hvězdu přidávám.

Bez věcí nad věcí (2018)

Originální námět, na komedii bohužel málo vtipné a zbytečně dlouhé.

Znamení ve zdi (2002)

Skvělá atmosféra a nepředvídatelný děj, který ale bohužel moc smysl nedával. Proto jenom 3*

Zvuk metalu (2019)

Hodně zajímavé téma, velmi věrohodně natočeno. Práce se zvukem/tichem navozuje silnou atmosféru, člověk jakoby se vtělil do neslyšícího. Ahmed výborný, roli zahrál skvěle. Jediné co vytknu je delší stopáž, díky které film po celou dobu neudržel moji pozornost. Silné 3*

Nenávist (2002)

Vadil mi způsob vyprávění a časté prostřihy - než ucelený film jsou to spíše takové krátké epizodky, které nejsou na sebe dobře navázány. Dějově to moc smysl nedává, ale hororová atmosféra solidní.