Zpívající eskadra (1973)

Je pravda že na film sa treba pozerať trochu s nadhľadom a samozrejme treba rátať s tým že ide o film z východu a nie zo západu, ale celkovo sa podľa mňa jedná o vydarenú snímku, ktorej atmosféru výrazne podfarbujú velmi pekné piesne. Ak Vám tento žáner nie je cudzí, určite stojí za pozornosť.

Rychle a zběsile 5 (2011)

tak myslím že k úplnej dokonalosti tomu chýbal už len Tom Cruise:) ale inak to bola vskutku pekná podívaná.

Tunelové krysy (2008)

Tak veru som bol nanajvýš prekvapený, aký dobrý film to bol. BOLL neBOLL ale toto bol fakt nárez, božínku a žiadny americký presladený uslzený happyend k tomu, proste paráda. Ak máte pozitívny vzťah k vojnovým filmom, toto je absolútne povinnosť, nie je to vyčačkané, nestavia to na super hereckých výkonoch, ale proste to "válí". Oj keby bol každý Uweho film takýto dobrý, juj to by bylo panečku něco:)

Jsem číslo čtyři (2011)

Podľa mňa sa tu jedná o pokus napodobniť sériu Twilight, čo sa mu aj žiaľ darý, takže miestami sa asi bude niektorým dvíhať žalúdok, na druhej strane sci-fi kabátik robí túto snímku znesitelnejšiu a o niečo akčnejšiu. Každopoádne ale ostáva len priemernou snímkou.

Útes smrti (2010)

Juj no atmosféru to malo veru vynikajúcu, a tá mŕtva korytnačka, teda to bolo něco. Krásny príklad ako sa dá aj jednoduchým filmom navodiť vskutku mrazivá atmosféra. Nie je to žiadny blockbuster, ale rozhodne stojí za to.

Jízda smrti (2008)

Tak ja osobne som bol sklamaný, čakal som rozhodne viac od tohto filmu. Teda nie žeby sa to nedalo kuknúť, zase filmov so skejtbordom v hlavnej úlohe moc nie je, ale film podľa mňa trpí až príliš amaterizmom a celkovo zanecháva dosť chabý dojem.