• Krátkometrážní

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (2009) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej prvej série obsahuje tituly: "Dial ´M´for Murder", "Don´t Have a Cow, Mankind", "There´s no Business Like Moe Business". *****

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXI (2010) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej druhej série obsahuje tituly: "War and Pieces", "Master and Cadaver", "Tweenlight". *****

Simpsonovi - Speciální XXII. čarodějnický díl (2011) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej tretej série obsahuje tituly: "The Diving Bell and Butterball", "Dial D for Diddly", "In the Na´Vi". *****

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIII (2012) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej štvrtej série obsahuje tituly: "The Greatest Story Ever Holed", "UNnormal Activity", "Bart and Homer´s Excellent Adventure". *****

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIV (2013) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej piatej série obsahuje tituly: "Oh The Places You´ll D´oh", "Dead and Shoulders", "Freaks no Geeks". *****

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXV (2014) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej šiestej série obsahuje tituly: "School is Hell", "A Clockwork Yellow", "The Others". *****

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVI (2015) (epizoda)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej siedmej série obsahuje tituly: "Wanted: Dead, Then Alive", "Homerzilla", "Telepaths of Glory". *****

Katapult (1999) (pořad) odpad!

Tak toto je jedna z najtrapnejších a najnudnejších šúťažno zábavných relácii z produkcie českej súkromnej televízie Nova. Odpadových sračiek vyprodukovali za roky svojej existencie poriadnu kopu. Avšak "Katapult" je vskutku výnimočne primitívny. Celá štruktúra a koncepcia tejto príšernej relácia bola na úrovni pomocnej školy. No vrcholom primitivity bola kreténska moderátorská dvojica - krpatý odjebek Suchánek a uslintaný, upotený brav Genzer. Odpad!

13. komnata - 13. komnata Natálie Kocábové (2008) (epizoda) odpad!

Trinástou komnatou Nátalie Kocábovej je to, že si raz sadla ku internetu a po zadaní svojho mena sa na ňu vyvalila záplava ironických a vyslovene nenávistných reakcií. Bol to pre ňu šok. Zrazu zistila, že ľudia ju neberú ako speváčku, ale ako protekčného smrada, ktorý nič nevie a nedokáže. Takže ja jej tento komplex zrejme ešte viac prehĺbim svojím tvrdením, že naozaj nie je nič iné ako len protekčná dcérenka a že bez svojho vplyvného otecka by po nej ani pes neštekol. Speváčka, umelkyňa? Ani náhodou! Natália je Michaelov genetický odpad!

The Murder Junkies: Live in Indianapolis 1997 (1997) (koncert)

The Murder Junkies bola doprovodná skupina amerického kontroverzného speváka GG Allina. Jeho surová pódiová show sa stala legendárnou. Keď v roku 1993 GG Allin zomrel kapela The Murder Junkies naďalej fungovala pod vedením jeho staršieho brata Marle Allina. Našli nového speváka, zložili zopár nových songov a ďalej verejne vystupovali. Jeden z ich koncertov sa konal 28. februára 1997 v Indianapolise. Zahrali aj zopár starých vypalovačiek. Ich nový spevák bol dosť dobrý, no nedokázal plnohodnotne nahradiť veľkého GG Allina. To by však nedokázal nikto, pretože GG Allin bol jedinečný. ***