Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)

Musím říct, že mě to začalo bavit až tak po 5.dílu. Do té doby jsem vůbec netušila, proč a o čem to celé je. Pak to chytlo nějaký zvláštní černohumorný vajb a jen díky tomu dávám 4. A taky díky obsazení, herci si to navýsost užívali!

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

No, nějak mě to asi neuspokojilo. Jako koukalo se na to celkem dobře, ale celé to bylo TAK nelogické, tak prapodivně zmatlané a překombinované, že chyběl snad už jen Aladin s kouzelnou lampou...

Zpívej 2 (2021)

Kdybych mohla, dám 6! Paní "Očíčko" je legendární, písničky modernější, příběh akčnější a po nepodařeném dni mě to neskutečně nakoplo!!

Zpívej (2016)

Krásný a úplně pohodový, nekomplikovaný příběh, boží písničky i animace, pozitivní a srozumitelné poselství. Za mě zkrátka 5

Yellowjackets - Season 1 (2021) (série)

Za mě gut! Fakt parádně obsazené jak mladé, tak starší verze hrdinů, resp.hrdinek v čele s Christinou. Úvodní titulky jedny z nejhnusnějších, co znám, takže skvěle pasují k tomu, co se děje dál..určitá nevyzpytatelnost a tísnivá atmosféra mě i navzdory níže popisovaným nelogičnostem hodně bavila!

Berlín (2023) (seriál)

Tak sečteno podtrženo: milé. Fajn herci, fajn scény, méně akce, více romantiky, ale asi nic závratného..

Šarlatán (2020)

Hvězdičku navíc dávám rozhodně za Josefa Trojana. Jinak nějak nevím. Občas nebylo hercům rozumět, hudbu jsem ani nezaregistrovala, akce s koťátky bez kontextu, homoscény spíš pro efekt, zdlouhavý styl vyprávění se skoky tutam.. plus pátrání po tom, co všechno je vlastně výmysl- no, podruhé si to pouštět nebudu. Jinak atmosféra pěkná, herci skvělí, ale asi postrádám hlubší myšlenku. Smysl.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Po finále (které pro mě tedy nebylo nikterak uspokojivé) konstatuju, že linka policisty byla nejslabším článkem v této "šou" + mne nakonec dost zklamal 456. Jinak ale nutno říct, že to člověka chytne a drží. A nutí přemýšlet o tom, co by kdo byl schopen udělat pro peníze nebo pro záchranu vlastního života. Překvapivě kvalitní dabing do angličtiny, oproti tomu české titulky ale celkem pokulhávaly.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Proti jedničce mi tady asi něco scházelo -1.hodina poloprázdná, 2.hodina dobrá a až finále mělo koule. Celkově lepší tři hvězdy.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tak to jsem opravdu nečekala!!! Osvěžující, nekorektní, boží!! Černý humor ad absurdum! Alarmující téma. Velmi milé momenty. Excelentní obsazení.