Tři veteráni (1983)

,, obyčejný pobíječ much , fly boy jak říkají angličani. Hotel u mě u Supu, trojka bez štěnic s ramínkama a co je tohle no co to je no co je tohle no co to je. A to je jen jedna z mála fantastických hlášek v této pohádce. Rozhodně v žanru českých pohádek exceluje . Už jen obsazení naznačuje že se jedná o kopec zábavy.

Velká sázka o malé pivo (1981) (TV film)

já tuhle komedii moc miluju, až tedy na pár postav , které se mi moc do této komedie nehodili . Ale každopádně nápad prodat karlštejn za každou cenu se vyplatil škoda jen že tento film není častěji vidět v televizi.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Pokud existje člověk který tentofilm ještě neviděl tak by to měl honem rychle napravit , obsazení se poveddlo a hlavně nepřeberné množství gagů a humorných dialogů , které si ještě dlouho budete pamatovat .

Merlin (1998) (TV film)

Tv - film takže si zaslouží jako druhořadý 4 hvězdičky děj byl zajímavý a sam neil roli Merlina zahrál dobře. Celý děj se dá nazvat bitvou mezi Mab kralovnou starých obyčejů a Merlina, který s ejí chce pomstít za to co mu provedla . viz vražda jeho matky zohavení jeho životní lásky. ale taky v ději narazíme na artuše ,excalibr a kamelot.

Noemova archa (1999) (TV film)

Hodnotím to jako bečkový film z produkce hallmarku . Nečekejte žádné přemštěné triky a nějaký hollywodský trhák ale námět byl dobrý a koukat se na to rozhodně dá.

Python (2000) (TV film) odpad!

Komentář nemá cenu snad jen varování všem nekoukejte pokud si nechcete zkazit den.

Dva nosáči a video (1985)

Rozhodně lepší než první díl nosáčů ale druhý díl byl zřejmě nejlepší podle mého měřítka, každopádně v tomhle díle se najde více scének u kterých se zasmějete.

Dva supernosáči (1983)

Ze soucitu jednička, první díl za moc nestál z 88minut jen par humorných scén zbytek jen nudné ukecané scény u kterých se mnohdy ani nezasmějete snad tomu dodalo aspon trochu štávy český dabing.

Anakonda (1997)

Nijak moc extra film to není a sám se divím že se vůbec Jon Voight rozhodl v podobném filmu si zahrát , děj se až moc předvídatelný a konec je naproto americky typický skoro všichni umřou had umře dva přežijí a jako happy end najdou kmen který celou dobu hledali.

Kontakt (1997)

,,To že ta kamera nahrávala šum by ani nevadilo jenže ona ten šum nahrávala 10 hodin :o) Asi to není přesný dialog jež zazněl ve filmu ale rozhodně finální scéna se povedla. Co se týče samotného filmu tak má dobré obsazení ,děj a celkový nápad se povedl taktéž .Snad jen mohli ten film o něco málo zkrátit protože tam na můj vkus bylo hodně zbytečných scén .