Steven Universe (2013) (seriál)

Nečakane dobé, kaptivujúce a netradičné. Od cca 25 epizody je to ovela zaujmavejšie. Nakolko sa neskor dozvieme zaujimave informacie o Gemoch vseobecne ma z nejakeho dovodu serial stale drží. Variácia na Space oddity ako intro sa mi celkom páči.

Okamžik zlomu (2007)

Super film, ale bohuzial bolo jasne co sa stalo uz po par minutach a cely film az do konca sa nieco hlada co som vedel presne kde je :) Ak by to nebolo take priesvitne, urcite by som hodnotil lepsie.

Zvláštní korespondenti (2016)

Nečakane som sa bavil, ale chýbalo tomu viac dramatu a konfliktu no a koniec nebol taky dramaticky ako som očakavál. Rozhodne neurazí.

Deadpool (2016) odpad!

Viem ze moj komentar nikoho nezaujma, ale odporucam sa vyhnut tejto absolutnej odpadovine.

One Punch Man (2015) (seriál)

Skvelá zábava. Odporúčam pozrieť !

Charlotte (2015) (seriál)

Zo začiatku som očakával že anime bude čisto komediálneho charakteru, ale neskor sa veci zvrtli uplne nečakaným smerom. Pri sledovaní som sa kráľovsky pobavil. Malo to len 13 epizod a koniec bol trocha uponáhľaný, ale vďaka tomu sa to nestihlo pokaziť. 5* kedykoľvek.

Non non bijori - Repeat (2015) (série) odpad!

Slabota, slabota, slabota. Kvalita povodneho Non non biyori sa absolutne vytratila. Mam rad Nano Ripe, no uvodna pesnicka je hrozna v porovnani s predchodzou. Dej neobsahuje žiadne zaujmavé prvky, a u zatial prvých 6 epizod som sa extremne nudil. Neviem či nájdem silu to nadalej sledovat. Ak ano, hodnotenie na konci este upravim.

Defendor (2009)

Nieje to uplne zlý film, akurát moc vážny. Pobaví, ale lepší je film Super ktorý je na podobnú tematiku.