Čaroděj (1978)

Čisté Guilty Pleasure. Film plný černošské hudby Quincyho Jonese od Jazzy přes Gospel až po Soul. K tomu mladý Michael Jackson a úchvatná Diana Ross. A to všechno na pozadí mé oblíbené (skvělé) pohádky Čaroděj ze země Oz, která funguje v každém provedení.

Huangovi v Americe (2015) (seriál)

Báječná léta přišla do současnosti a přišla z východní Asie. Příhody malé asijské rodinky nejsou strhující zábavou k popukání, jedná se ale o milý sitcom, kde se člověk usmívá, tak hodně, až je to příjemné. Navíc Randall Park a Constance Wu zvládají své role rodičů naprosto s přehledem. A Wu je navíc sakra pohledná asijská Marge Simpsonová.

Amyino plodné lůno (2013) (seriál)

Amy Schumer na sebe upozornila v soutěži Last Comic Standing, ve které komici soutěží na stejný způsob jako zpěváci v Superstar. Mladá Američanka slaví úspěch především se svými osobními historkami. V jejích komediálních výstupech se vždy najde místo na popis trapných situacích, které sama zažila. Většina se poté týká jejích sexuálních partnerů. Kromě toho ale Inside Amy Schumer přináší i trefnou satiru nebo pop-kulturní odkazy... Humor Amy Schumerové je jasný hit and miss. Buď se vám to líbí nebo ne, nic mezi tím.

SNL: 40th Anniversary Special (2015) (pořad)

To nejlepší ze 40 let SNL. Bill Murray, Chavy Chase, Will, Ferrel, Tina Fey s Amy Pohler, Justin Timberlkae a Jimmy Fallon a mnoho a mnoho dalších osobností, kteří touto televizní legendou prošli. Všechno nejlepší

Silicon Valley (2014) (seriál)

Hezké, milé, neurážlivé, ale velká zábava to zatím není. Na geeky seriál nahlíží jinak než Big Bang Theory, takže nějaký posun do budoucna určitě je. Pilot sice není nijak výjimečný, ale zatím se asi vyplatí sledovat dál, kam se vyvine.

Noční šichta (1996) (TV film)

Velmi věrné zachycení toho, co se děje v americkém televizním byznysu. Souboj o diváka se navíc udál podle skutečných událostí, které není na škodu si připomenout. David i Jay jsou zdě věrní svým předlohám. Historie nám poté nabídla i námět na sequel. Rád bych se dožil i příběhu Jaye a Conana.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (2014) (pořad)

Jak již zde padlo. Jimmy Fallon si hodně bere od svého jmenovce Kimmela (který na něj má náskok), ale již si jde dost svou cestou. Oproti verzi Jaye Lena se tu jede na plné obrátky, až na dřeň. Jimmy pokračuje přesně tam, kde v Late Night skončil. Samotné rozhovory již ovšem nejsou tak podstatné, navíc je měl Leno asi zmáknutější. Fallon je však skvělý komik a herec, takže vše vynahrazují scénky s hosty. History of Rap už je klasika. Je vidět, že Jimmy show dělá už 5 let, je spontánní a dalo by se říct i upřímný. Dobrá show.

Late Night with Seth Meyers (2014) (pořad)

Seth Meyers je ostříleným komikem ze Saturday Night Live, kde bl dlouhá léta hlavním scénáristou a moderátorem Weekend Update. Jeho verze Late Night je zase jiná než měl jimmy Fallon. Pravda ovšem je, že se zatím Seth v nové roli lehce hledá... Monolog nemá úplně nabroušený spád a některé scénky nemají kouzlo spontánnosti jako měl/má Jimmy. Vše je podle mě však otázkou času. Jinak plus za to, že místo kanape jsou malá křesílka. Trošku ale zaráží, že se kulisy Late Night barevně shodují s The Tonight Show.

Rodina je základ státu (2011)

Všichni herci zahráli na jedničku a hlavně díky nim a Sedláčkově režii, budete celou dobu držet palce Igoru Chmelovi, i když víte že je to grázl.