Denní hlídka (2006)

Nemůžu si pomoct,ale jako věrnej fanda knihy nejsem dalek odpadu. Hlavní myšlenka knihy je někde úplně jinde a pokud budu knihu ignorovat tak mi pořád vychází přestřelenej ne moc pochopitelnej slepenec. Takže jednu hvězdu za pěkně natočený akce.

O pokladech (2012) (TV film)

Steampunková pohádka,která barvama,kamerou a výpravou vypadá jako by ani nebyla česká. Hudba od Čechomoru výborná a bejt ti tři vílo-žínko-čarodějnice o chlup vtipnější mohli mít zaděláno na klasiku.O dvě třídy lepší než Micimutr a o "parník" než v Peřině.

V peřině (2011) odpad!

UF! Je to barevné! Je to hlučné! Je to....co to vlastně bylo? Přepálený barvičky. Úplně mimózní taneční čísla. A : Darinka jako úchylákův sen o úče z mateřský,Zrzavej Roden,strašlivě toporná Lucka Bílá,spící Bolek,fakt sexy Nikol Moravcová,Vašut se Šteindlerem jako křoví,Igráček policista Goldflam a GAY Mádl!! A Josef Vojtek je skutečnej vynálezce GANGNAM Style!!! Tohle bylo peklo.....a herecká příležitost pro "Filípka" btw: co byla pointa těch jeho výstupů?

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Ježíši co je tohle! po včerejším výplachu V Peřině jsem myslel,že větší křeč o Vánocích neuvidím a ejhle je tu toto veledílo! Absolutně nechápu jakej byl (krom útrácení peněz) byl k vytvoření těch digitálních patvorů. Vypadají jako z deset let staré videohry a jsou tak i nadabovaní. Nymfomanská Bohdalka,která vypadne z vlaku....Crashman,Drak-Hroch,Morkolabové a pk už mi bylo tak stydno za tu trapnost,že jsem to přepnul. Hubero Korororo na všechny co to dělali.

Milý Johne (2010) odpad!

Odpad! a to ho dávám máločemu! A to všechno za ten PŘÍŠERNEJ konec!! Tedy né za poslední scénu nýbrž za celou část od jeho návratu.

Jízdenka do vesmíru (2006) odpad!

neuvěřitelnej případ pro mě naprosto nedefinovatelnýho ujetýho smyslu pro humor. nebo to bylo Absurdní drama a já to nepochopil. jak mohl někdo soudnej dát peníze na natočení něčeho takovýho. Scénář psali asi za pochodu,logikou se nezabývali a nacpali tam všechno co zrovna někde viděli. Asi se to musí vidět aby člověk docenil jak je to blbý! To cestování časem mě dorazilo...Jo a z čeho zmutoval ten krocan? Já sem to nepostřehl a už to nechci nikdy vidět.

Námořní hlídka (2007) (seriál)

Zajímavé prostředí.Moc prďácká loď! Vcelku sympatická posádka,která se ovšem vinou prachbídných scénářů musí chovat jako banda naprostých debilů a amaterů. jedna hvězada za Hammersley a jedna za prostředí.

Avengers (2012)

Iron man a Hulk!!! Hulk versus Loki! Hellcarier!! Jo!! Několikrát jsem si i zařval!!

Alois Nebel (2011)

Pro mě tedy zklamání.Zajímavý vizuál,který však bohužel není už dnes nijak originální.Solidní atmosféra a stráášně slabý příběh a nepříliš silné postavy,se kterými se divák nemá šanci ztotožnit.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Škoda,přeškoda, že Cartera nehrál Gerard Butler,že ho někdo nezfilmoval dříve než Star Wars a toho že záporáci stáli za prd. Alespoň už teď víme co četli Steven,George a James jako malý kluci.