Mysterious Lotus Casebook (2023) (seriál)

Jeden z dobře zvládnutých seriálů tohoto roku. Detektivka a současně plno bojových scén. Příjemné na koukání a závěr v souladu s duchem seriálu.

Trochu slunce každý den (2023) (seriál)

Velice hezký seriál z prostředí psychiatrického oddělení. Ukazuje různé diagnózy z pohledu okolí i osoby samé. Také poukazuje na stigma, které absolvování léčby zanechává a že se nemoci nevyhýbají ani personálu a jejich rodinám.

MUDr. Romantik - Série 3 (2023) (série)

3. série navazuje na předchozí dvě, nicméně je koukatelná i samostatně. Zde vrcholí přípravy a otevření nového trauma centra, vrací se události a osoby i z předchozích sérií. A jak se zdá, i 4. série je v plánu.

Yu gu yao (2023) (seriál)

Hezké kostýmy a efekty, stejně jako bojové scény. Jinak děj samotný je klasický.

Chang feng du (2023) (seriál)

Děj plyne pěkně, nicméně je předvídatelný.

A Female Student Arrives at the Imperial College (2021) (seriál)

Spousta krásných kostýmů, vzájemných vztahů, přátelství i pletich. Dobrý konec a vhodná hudba. V principu jde o přiznání větších práv ženám a neurozeným, hlavně možnost studovat a prosadit se díky talentu a ne konexím.

New Life Begins (2022) (seriál)

Úžasné drama. Od scénáře, přes postavy, až po konec. Tak pokojné a přitom zajímavé, že se mi tomu ani nechce věřit. Krásně portrétuje sílu přátelství, lásky, ambicí. A také, jak měly ženy těžké podmínky a co musely podstoupit, aby se něco ve společnosti změnilo.  Tady bych si přála druhou sérii.