• Krátkometrážní

Little Mix - Little Me (2013) (hudební videoklip)

Neviem prečo, no lyric video sa mi páči viac, než oficiálny klip. Na takýto empowering song, sa z klipu dalo vyťažiť viac, než len zábery na tváre ľudí a na konci ich spovede. Vyznelo mi to nútene. Lepšie by bolo napr. príbehy rozličných ľudí - ukázať ich pri zlomových situáciách a ich reakcie, a potom že kde sa kvôli tomu dostali, a napokon si predsa len povedia: fuck everyone, imma believe in myself (and do what i wanna do to be happy) from now on.

Little Mix - DNA (2012) (hudební videoklip)

No keď už sú tu direkťáci, tak mi príde neodmysliteľné, aby tu neboli Little Mix, ktorých hudbu a štýl je mi bližší než 1D. Ale teraz k veci: Komiksovo ladený klip ku songu v štýle osudová príťažlivosť.

Carrie (2013)

Super finálová vyvražďovačka, skvelá Chloë a Julianne, do pozorností sa dostal aj soundtrack.

Lorde - Royals (2013) (hudební videoklip) odpad!

Klip o ničom. Pesnička je otravná, a presne ako napísal Saraph, protirečí si. O Lorde neviem nič, no spravila som si o nej svoju mienku potom, ako jej ľudia zmazali z youtube paródiu na tento jej klip. (potom ale vďaka podpore, sa video podarilo obnoviť)