• Krátkometrážní

Zkouším vstát (2009) (studentský film)

Akčná výmena kolesa?....kapánek se to nevyvedlo. Príliš silené a príbehom slabučké.

Pozvánka (2014) (amatérský film)

Srší z toho ťažký amatérizmus, ale ako pozvánka je to pomerne atmosferické a prijateľné.

Památkáři (2014)

Je fajn, že si niekto spomenul aj na takýchto ľudí - pamiatkárov, vďaka ktorým sa zachovali mnohé umelecké diela. Len škoda, že je to celé podané tak nudne a vlastne snímok neobsahuje nič, čím by diváka zaujal a strhol. Možno to chcelo trošku ľahkého vtipného elánu, alebo inteligentného nadsázkového humoru ala M.A.S.H..Takto to zostalo len pri skvelom obsadení, ktoré nevyužilo herecký potenciál.

Ráno (2012) (studentský film)

Keďže išlo o cvičenie na tému rutina, musím priznať, že sa to v podstate filmovo podarilo, ale nebavilo ma to.

The Writing's on the Wall (2014) (hudební videoklip)

Vizuálna časť veľmi zaujímavá a fajn, ale ako celok (aj s hudbou) len priemerné.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Herkules ako príbehový paškvil, v závere zaklincovaný blesko-mečom. Snímok mnohokrát pôsobí nesmierne lacne (k počudovaniu, keďže rozpočet filmu bol 70 miliónov). Hold filmové plátno občas ponúka aj takéto nepodarky. */**

Zimní příběh (2014)

...pekná a citlivá rozprávková romanca, s pokrívkavajúcim príbehom.

Ďáblův uzel (2013)

Devil´s knot je filmom nejasným a nedokončeným s množstvom pochybností a nejasností, ale taký je i celý (skutočný) prípad West Memphis 3. Tak prečo to filmu vyčítať. A popravde je paradoxom, že si ma snímok nedokázal získať žiadnou postavou, ale ako celok si ma získal viac než dosť. ***/****

Stonehenge (2008) (TV film)

Vzhľadom na fakt, že ma teória o Stonehengeu ako mieste, ktoré bolo navštevované kvôli liečebnému účinku (či liečebnej mohle) ma nedokázalo úplne presvedčiť (pretože dôkazy sa dali vykladať aj úplne inak) dokument ako taký strácal u mňa na dôveryhodnosti ( bol viac teoretický , než prakticky doložený). Samozrejme to, že sa vďaka skúmaniu zistili nové a nesmierne dôležité časové údaje je nepochybne skvelé a fantastické.....**/***