Režie:
Piper ReeseScénář:
Piper ReeseÚčinkují:
Piper Reese (moderátor), Jennette McCurdy, Bella Thorne, Cree Cicchino, Ariana Grande, Cameron Boyce, Brec Bassinger, Madisyn Shipman, Dan Povenmire, Jeff "Swampy" Marsh, Aria Wallace (více)Účinkují
George Takei
USA
Nejlepší filmy:
Legenda o Mulan (1998)
8 (2012) (divadelní záznam)
Star Trek IV: Cesta domů (1986)
Ashley Tisdale
USA
Nejlepší filmy:
Donnie Darko (2001)
Phineas a Ferb v paralelním vesmíru (2011) (TV film)
Život brouka (1998)
Robert Capron
USA
Nejlepší filmy:
Hačikó - příběh psa (2009)
Nezapomenutelné prázdniny (2013)
Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)
Cody Simpson
Austrálie
Nejlepší filmy:
Bláznivá plavba (2015) (TV film)
Stefanie Scott
USA
Nejlepší filmy:
Raubíř Ralf (2012)
Má mě rád, nemá mě rád (2010)
Krásný kluk (2018)
Mason Cook
Nejlepší filmy:
Osamělý jezdec (2013)
Help for the Holidays (2012) (TV film)
Plan B (2021)
Jennifer Garner
USA
Nejlepší filmy:
Chyť mě, když to dokážeš (2002)
Cyrano z Bergeracu (2008) (divadelní záznam)
Klub poslední naděje (2013)
Danny DeVito
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
L. A. - Přísně tajné (1997)
Velká ryba (2003)
Jenifer Lewis
USA
Nejlepší filmy:
Auta (2006)
Trosečník (2000)
Tina Turner (1993)
Vanessa Marano
USA
Nejlepší filmy:
Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)
Příběh Brooke Ellisonové (2004) (TV film)
Saving Zoë (2019)
Selena Gomez
USA
Nejlepší filmy:
Taylor Swift: The 1989 World Tour Live (2015) (koncert)
Bez kormidla (2014)
The Fundamentals of Caring (2016)
Raini Rodriguez
USA
Nejlepší filmy:
Policajt ze sámošky (2009)
Maturiťák (2011)
Skoro dospělá (2012)
Skai Jackson
USA
Nejlepší filmy:
Sexy 40 (2009)
Marvel Rising: Secret Warriors (2018)
Šmoulové (2011)
Audrey Whitby
Nejlepší filmy:
The Standoff (2016)
Nebezpečná záměna (2016) (TV film)
Steve Carell
USA
Nejlepší filmy:
Já, padouch (2010)
Malá Miss Sunshine (2006)
Bláznivá, zatracená láska (2011)
Jack Griffo
USA
Nejlepší filmy:
Batman a Superman: Bitva supersynů (2022)
Dívka z budoucnosti (2011)
Máslovo poslední jídlo (2020)
Sabrina Carpenter
USA
Nejlepší filmy:
Clouds (2020)
Rohy (2013)
The Short History of the Long Road (2019)
Kira Kosarin
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá plavba (2015) (TV film)
Benjamin Flores Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)
Arnoldovy patálie v džungli (2017) (TV film)
Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)
Thomas Kuc
Brazílie
Nejlepší filmy:
Ďábelský dům (2015)