Režie:
Jaroslav DudekScénář:
Jaroslav DudekKamera:
Adolf NavaraHudba:
Ivan ŘezáčHrají:
Jiří Němeček, Jana Štěpánková, Rudolf Deyl ml., Václav Lohniský, Miloš Willig, Jan Skopeček, Zdeněk Martínek, Věra Tichánková, Hana Davidová, Pavla Maršálková, Emil Rohan, Karel Urbánek (více)Hrají
Jiří Němeček
Československo
Nejlepší filmy:
Rozčarovaní (1982) (TV film)
Lokis (1986) (TV film)
Waterloo (1967) (TV film)
Jana Štěpánková
Československo
Nejlepší filmy:
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Na útěku (2012) (divadelní záznam)
Rudolf Deyl ml.
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Lucerna (1967) (TV film)
Václav Lohniský
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Miloš Willig
Československo
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Údolí včel (1967)
Jan Skopeček
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zdeněk Martínek
Československo
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (TV film)
Věra Tichánková
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Hana Davidová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Díky za každé nové ráno (1994)
Slečna Rajka (1978) (TV film)
Pavla Maršálková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)
Ostře sledované vlaky (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Emil Rohan
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Čest a sláva (1968)
Karel Urbánek
Československo
Nejlepší filmy:
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Egyptologové (1974) (TV film)
Muži jdou v tmě (1975) (TV film)
Zdeněk Kutil
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Karel Hlušička
Československo
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV film)
Jan Faltýnek
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Arnošt Faltýnek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Atentát (1964)
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Miloš Rozhoň
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Popel a hvězdy (1990) (TV film)
Věra Koktová
Československo
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Daleká cesta (1948)
Světla Amortová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Morálka paní Dulské (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Ladislav Šimek
Československo
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (TV film)
Skřivánci na niti (1969)