Epizody(30)
-
Verdecktes Spiel (E01)
-
Eine Landpartie (E02)
-
Touha po penězích (E03)
-
Nejlepší přátelé (E04)
-
Das Karussell (E05)
-
Willkommen im Club (E06)
-
Atemlos (E07)
-
Ein neues Leben (E08)
-
Hase und Igel (E09)
-
Das Geld anderer Leute (E10)
-
Brubeck (E11)
-
Die falsche Frau (E12)
-
Der schmale Grat (E13)
-
Tausend Augen (E14)
-
Laufen und Schiessen (E15)
-
Rückkehr (E16)
-
Die elegante Lösung (E17)
-
Persönliche Sicherheiten (E18)
-
Das Blut der Erde (E19)
-
Ohne Vergebung (E20)
-
Türkische Früchtchen (E21)
-
Mutterseelenallein (E22)
-
Grauzone (E23)
-
Ein Richter (E24)
-
Betongold (E25)
-
Verlorene Sicherheit (1) (E26)
-
Verlorene Sicherheit (2) (E27)
-
Die Guten und die Bösen (E28)
-
Verschlusssache (E29)
-
Evas letzter Gang (E30)
Hrají
Senta Berger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Rudolf Krause
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Gerd Anthoff
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Michael Lerchenberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Tim Seyfi
Turecko
Nejlepší seriály:
Agent (2019) (seriál)
Dar (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thommy Schwimmer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Bettina Mittendorfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Alexander Held
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Martina Maurer
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Dirk Borchardt
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Heinz-Josef Braun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Almila Bağrıaçık
Turecko
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christoph Gareisen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Andreas Borcherding
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ercan Karacayli
Turecko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Wilfried Hochholdinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Huber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrike Arnold
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Claudia-Sofie Jelinek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)