Society

Rodina Billa Witneyho (Billy Warlock) se na první pohled ničím neliší od ostatních obyvatel Beverly Hills. Jsou to úspěšní, bohatí, ve svých oborech uznávaní lidé... Ale za pozlátkovou slupkou se skrývá cosi zlověstného! Cosi, co Billiho přinutí hořce litovat chvíle, ve které zatoužil poznat skutečnou pravdu. (kosta73)

warrenur

Videne vtedy mohol by slusny bizar. Takto je to len blivajs, ktory mozno v niekom vzbudzuje nostalgiu. Paci sa mi vsak ta sablonka 80tych-90-tych "mladych vztahov" . :) ()

drankeryth

Malicky Bill Warlock znamy zo serialu Baywatch si zahryzol aj do zanru horor. Celkom mu to aj ide a zahral to dobre. Ponuka menu tohoto filmu toho moc neponuka a tak preto stlacam play. Zaciatok filmu nic moc, nesie sa v zanru thriller a dejovo je film zaujimavy, ale kde je ten spominany horor? Poslednych necelych tridsat minut sa uz nieco dialo, ale nic mi to dokopy nepovedalo, ze by ma to nejako zaujalo. Akoze ukazovali tam rozne hybridne tvary, ako sa ludia spojovali do cudesnych tvarov, ale mne to pripadalo take uletene a nie moc strasidelne, skor komedialne, ako napriklad tvar miesto zadnice, to vyzeralo dost crazy:) Niektore hororove sceny boli vidiet ze su to makety, takze to nebolo take super, ale skor na pobavenie, ake je to smiesne a nevyzrele. Ale co uz, ved to bol aj starsi film, takze na dokonale znazornenie neboli este na to adekvatne prostriedky, ako je tomu v dnesnej dobe. Film bol skor uchylny horor, v ktorom zas toho nebolo moc pre napinave situacie a krvilacne sceny niekde vyfucali prec. Ale co uz, ved to bol prvy pokus o horor od Briana Yuznu, ktory sa da zhltnut na jedenkrat. ()

Rathalos

Vlastne okrem zaveru tento film vobec nic neponukne a ani kozy herecky Devin DeVasquez to nezmenia,nuda ako hrom,jedna hviezda za ten "grupak" na konci...:-) ()

rivah

Dvě třetity mládežnická ulítlost, ale ta poslední s halucinacemi těl lidí v proměně v monstra a jejich rozklad je sugestivní. ()

beso74

Mladík Billy je tak trochu paranoik, ono to k veku rebelujúceho tínedžera aj tak patrí, zamyslieť sa po kritickom porovnaní seba a rodičov nad tým, či náhodou nie je adoptovaný. Nuž na synčeka zazobaných rodičov trochu nevšedné myšlienkové pochody, ale... Ale tí jeho rodičia sú fakt tak trochu divní, a tak nielen Billy, ale aj divák postupne nadobúda presvedčenie, že jeho rodinka nie je vôbec obyčajnou či bežnou. Neskutočná fantasmagória v podaní pána Yuznu, gradujúca do jedného z naj filmových finále, ktorého sledovanie môžem ohodnotiť len kratučkou frázou - Spadla mi sanka. Mimochodom, pred necelým týždňom som sa vcelku potešil sociálnemu podtónu filmu Satanic Panic, ale teraz som pochopil, kde bola jeho inšpirácia. Society je minimálne o 2 triedy lepšie, bez nefungujúceho humoru, ale dostatočne bizarné, šokujúce a aj trefné. A zároveň mokrý sen každého marxistu - exaktný dôkaz, že bohatí vyciciavajú chudobu. :D ()

Knor

Když překousnete a přečkáte 2/3 sympaticky nablblýho béčka, dostanu odměnu. A tou doměnou je finále, který je přehlídkou šílených bizarností a úchylností, které jen tak někde neuvidíte. Převrátit někoho naruby nebo mít místo prdele obličej jsou prostě super nápady a tenhle film stojí za to vidět :-D ()

O_Peki

Tak mě se oproti ostatním hodnotitelům líbila první hodinka, která dávala náznaky mysteriózní sci-fi. Když už pak došlo k odhalení nechali tvůrci popustit uzdu fantazii aby nám vlastně nic neřekli. Film totálně mimo můj záběr. ()

Hlavonozec

Jak bylo mnohokrát zmiňováno, hodinu se neuvěřitelně nudíte jako u norimberského projevu. Potom přijde půlhodinový zvrácený bizár největšího kalibru...a to je asi tak všechno. Na film, který se snaží tak šokovat, si mohli víc pohrát, jako hodinu neuvěřitelné nudy si nevylepší půlhodinkou zvrácené orgie vystřižené jak z Caliguly zkříženého Blobem. ()

L.u.x

To bola jazda! Divné, zvrátené, absurdné, groteskné, slizké, spotené... presne také ako mám rada. Čo viac dodať, jednoducho skvelá zábava, ktorú sa oplatí vidieť. ()

Roach

První dvě třetiny se táááááhnou jak smrad, ale na konci dostanem slušnou porcičku bizáru. Takže lehký nadprůměr. ()

TylerD.

Prvních 60, 70 minut je tenagerovský misteriózní thriler a pak přijde něco bizarního, šíleného. Každopádn je to osmdesátkově oslizlé, nechutné a těžko říct, jak to bylo myšleno. ()

ezop1012

Niekedy je menej viac, škoda, tu to platí dvojnásobne, film sa prepadne do odpadu, až pred koncom, kde je scéna hlúpych kričiacich monštier a podobných nezmyslov, ktoré ani nemá cenu komentovať. Pritom to mohla by výborná dráma, kamera bola dobrá aj scenár a veľmi dobrá hudba, ale to všetko len po inkriminovaný už sponimany čas. ()