Třetí příběh o spravedlivé odplatě člověka, který musí pomstít svou nespravedlivou smrt. Alex se svou snoubenkou Lauren sní o krásném životě, ale jednoho dne je Lauren nalezena zavražděná a policie ze zločinu obviní Alexe. Tomu se nepodaří dokázat svou nevinu a tak ho odsoudí k trestu smrti a popraví. Skutečná spravedlnost je však dána vyšší mocí a tak mystická vrána opět přivede Alexe z říše mrtvých do světa lidí. Žene jej touha po pomstě a chce zjistit, kdo stál za zákeřným spiknutím. Nebezpečné pátrání a nemilosrdná odplata jej nakonec přivede k zjištění, že musí nejen naplnit vyšší spravedlnost a pomstít mrtvé, ale může zachránit i jednoho živého. V pavučině smrti se totiž ocitla i Laurenina mladší sestra Erin... (Intersonic)

Blazkowicz

Primárně jsem to shlédl kvůli písničce Independent Slaves od DOTN (Travis je prostě Maestro). Ve výsledku se ukázalo, že celý soundtrack nebyl úplně špatný. Samozřejmě na ten legendární z jedničky nemá. Film samotný ušel, ale jen to. Dost mě mrzí ústup od budování nějaké temné atmosféry a "špinavého" města. Dvojka byla sice v tomto ohledu marná, ale aspoň se snažila. Tady nevidím ani tu snahu. Nebo hlavní hrdina. On jako vypadá jak Vrána, ale nechová se tak. Prostě je to jen týpek, co obživl a chce pomstu. Jestli to bylo tuctovým hercem nebo špatným scénářem, těžko říct, ale minulý díl se mi zdál tady taky lepší. Žádné tajemno, mystérium, nic takového. Odklon od fiktivnosti k větší realističnosti, Vráně jako celku, vůbec nesedí. 3* ()

mrclTV

Nezáživné akčné fantasy béčko o pomste zo záhrobia. Je to také nemastné-neslané, nemá to ani gotickú, ani bláznivo temnú (alebo len bláznivú) atmosféru predošlých počinov. ()

GOGAN

Nedosahuje kvalit prvního dílu, ale lepší nežli je druhý díl. Má očekávání nebyla velká o to větší překvapení. ()

Nupaky

Asi se budu trochu vymykat,ale mě se trojka teda fakt líbila :) Možná to bylo tím tématem, které mi prostě přišlo zajímavější než to,které bylo v předcházejících Vránách. pro mě prostě zajímavý motiv a hlavně důvod vrátit se mezi živé! ()

moviefan4

Dosť dobé pokračovanie, nebolo lepšie ako dvojka ale ani horšie.Dalo sa to pozerať a mňa to dosť bavilo. Zápletka bola super a aj záporaci. Tajomná atmosféra bola super. Som zvedavý aký bude 4. diel. ()

halo

Skoda slov. Treti Vrana bohuzel postrada i tu atmosferu a umelecke provedeni, ktera drzela nad vodou dvojku. Neoriginalni a celkem hloupe. ()

MFZB

No, tak trojočka sa mi teda viac páčila ako dvojka, konečne už nie gangy ale niečo iné, síce tento diel ani vo sne nemal na fakt perfektnú jednotku, u mňa teda trhol dvojku. Celkove sa mi táto séria páči, no ale nejdem ešte predbiehať, ešte by to štvoročku chcelo vidieť. A aby som nezabudol, hlavne, čo sa mi vážne vidí na tejto sérii je dobrá muzika. To v iných akčňákoch sú len samé koko... ()

KajaProchy

S jedničkou nemá cenu srovnávat. Ale rozhodně lepší než dvojka, víc logiky, akce a taky jen nekopíruje příběh prvního filmu (jako dvojka). Soundtrack se povedl. Když zapomenu na původní film, lehce nadprůměrná zábava. ()

Bejita

POMSTA za jeho přítelkyni, BOLEST, která nemá konce a nehynoucí LÁSKA. "Chci s tebou být navždy!" "Jenom navždy?" Vrána, která nastolí SPRAVEDLNOST!!! ()

Easykill

Tak po druhém filmu, který se "budiž" nějak držel (hlavně proto, že jen lacině kopíruje první film) , přichází třetí, který je naopak dost mimo. Oproti druhému filmu sice ubylo trochu debilit, ale.. atmosféra žádná, temnota není "temná", scénář žalostný, Mabius jako Vrána tragický a navíc to dost nudí. Do plusu jde snad jen Kirsten a menší gore. Možná i ten příběh, ale to zpracování stojí za pořádně velký exkrement. Šlo to udělat mnohem lépe. ()

antragus

No záleží na úhlu pohledu. Když jsem viděl trojku jako svoji první Vránu vůbec, celkem jsem se bavil a říkal si fajn horor tak na 4. Pak jsem jednoho krásného dne objevil jedničku a díky její atmosféře u ní brečel. A taky si uvědomil, že trojka je vlastně takový nepovedený dort pejska s kočičkou. Někdo upekl jeden dokonalý kulatý (jednička) a pak někdo jiný ještě jeden v hranaté formě (trojka). Z toho samého těsta, akorát do druhého upadlo pár skořápek tak to poněkud skřípe. No a jako ozdobu povrchu ukradl pár lentilek z toho prvního dortu. Takže - co je ve trojce nové a původní, to je oproti jedničce trochu o ničem, nepůvodní věci jsou zase naprosto okaté vykrádačky jak přes kopírák. Vše jenom trošičku jinak, ale v podstatě úplně stejně. Na zabití večera celkem ujde, ve srovnání s jedničkou se může zahrabat. ()

SnOuWeX

Obrovské zklamání, čekal jsem že to bude špatný, ale ne tak moc. Hvězdička za zašitá ústa, to byl alespon nápad. ()

OziRaziel

Lepší než předešlý okřídlenec na černých perutích. Ucelenější příběh, pokus o zvrat ale vadila mi upovídanost, uvědomělost a krátký vlasy vraního zombika. ()

HMTD

Trojka mě příjemně překvapila,čekal jsem že tak hrozné jako dvojka to nebude a oni se opravdu poučili,vrátili záběry na regeneraci(nevím proč ale každý film který tohle má je většinou terno),hlavní hrdina není takoví zvláštní jako ve dvojce a celkově je to téměř na čtyři hvězdičky. Jen by mně zajímalo jestli se jim vrátili výdaje,protože já osobně bych po takové dvojce,trojku nehledal.Zbývá mi čtyřka a očekávám že to bude utrpení už podle hodnocení. ()

Priest

U druhého dílu tato "série" měla skončit. Možná je to tím, že je film dělán v novější době...nejsem si jist, ale vím, že se mi toto zpracování nelíbilo. ()

bocy

Myslím, že ako mysteriózna detektívka celkom újde, hoci má koniec trochu roztiahnutý a pritiahnutyý za vlasy. Pozrieť sa dá a oproti predchádzajúcej časti je pokračovanie minimálne o 200 percent lepšie.:-) ()

wolfs

Třetí díl vrány vůbec nedosahuje kvalit jedničky, ale je to celkem dobrá podívaná a fanouškům vrány dopodučuju.. ()

VenomSK

Ako už bolo povedané, na jednotku sa nechytá ale práve po jednotke jednoznačne najlepší diel. Hudba bola super a atmosferická a celková zápletka tiež ušla plus sem tam nejaká hláška sa tiež našla. "Co to máte s nohou? Byla to nehoda?" :) ()