Jedna, dvě, Undertaker jde!

• USA Escape the Undertaker
Mysteriózní / Krátkometrážní
USA, 2021, 31 min

Přežije parta Nový den překvapení, která na ni číhají v Undertakerově strašidelném sídle? V tomhle interaktivním wrestlingovém speciálu máte její osud ve vlastních rukou. (Netflix)

Trevor

Vraj nejde wrestlerov poraziť...na šupu, ale za pomoci Xaviera Undertaker vyhral...ale inak ke to riadny hnoj. ()

flyer.nick odpad!

Asi kdyby to bylo hrané herci a natáčené filmovým štábem a napsané scénáristou tak by se na to dalo dívat. Takhle wrestleři neumí hrát ani tužku, režisér možná ještě nevychodil ani první ročník filmové školy a scénárista by se neuživil ani jako třetí pomocník pátého asistenta scénáristy teletubbies. Pokud někdo vydržel aspoň přes první tři rozhodnutí tak má můj obdiv. ()

• Jméno Isaac Yanmen, kterým je označeno tělo v márnici, je jednou z přezdívek wrestlera jménem Kane (Glenn Jacobs), který s Undertakerem (Mark Calaway) tvořil tým Brothers of Destruction. (sQelle)
  • V několika scénách se ústřední trojice setká s obrazem, na kterém je muž s knírem. Jedná se o Paula Bearera, který ve wrestlingovém světě působil jako manager Undertakera (Mark Calaway). (sQelle)