Jack Reacher

• USA Reacher
USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Nick Santora

Předloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (více)

Série(2) / Epizody(16)

Recenze uživatele mouzi k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01)

Captain Georgia to kosí hlava nehlava, ale přitom používá hlavu. Být to od Marvelu, je to za plný počet, protože by to byl jejich intelektuální strop. Nicméně přestože mi postava Jacka celou dobu připadala jako animovaná, tenhle drobeček je skutečný a navíc celkem slušně hraje. Bohužel je tu dost okatých chyb a nepřesností, které kazí celkový dojem, ale na těch 80 % to má s přehledem. Závěr nekomentuji, ten stál prostě za hovno. EDIT: Po poslechu audioknihy a následném znovuzhlédnutí snižuji hodnocení, protože je to až příliš překroucené. Rozumím redukování obsahu pro potřeby scénáře pro seriál, ale proč přidávat další postavy, to vážně nechápu. Nehledě na všechny ty zkratky a kličky, které jsou v knize tak podrobně vylíčeny, ale tady nedávají smysl, protože se musejí vlézt do stopáže. Jsem tedy velice zvědavý na další sérii. ()

Season 2 (2023) (S02)

Už jsem tomu chtěl dát 4, ale poslední díl to spolehlivě zabil. Takhle to zprasit.. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD