Chronos Corporation je firma, ktorá pomocou genetických operácii mení ľudí na Zoanoidov - monstrá s nadludskou silou. Jej cielom je nastolenie nového rádu, kde Zoanoidi prevezmú vládu nad svetom. Posledným krokom je získanie špeciálnej mimozemskej zbrane zvanej Guyver, ktorá svomu nositeľovi dáva obrovskú silu. Tá sa však náhodou dostáva do rúk nič netušiacemu mladému mužovi, ktorý sa stáva poslednou nádejou ľudstva.

Film vychádza z japonskej komiksovej predlohy Yoshiki Takaya - "Bio-booster Armor Guyver", podla ktorej bol natocený aj 12-dielny anime seriál. (kitano)

spawnxp

Srandovní tenhle film moc není, spíš je to prostě prdel - produkce Briana Yuzny se rozhodně nezapře. Jeho hvězdy David Gale a Jeffrey Combs tu sice nemají obvyklý prostor, nicméně aplikovaný humor (?) je přesně rozeznatelný. Mark Hamill si střihne skoro charakterní roli (až do svý transformace) a Vivian Wu si nestřihne žádnou roli (pobíhá a tváří se, zřejmě přesně tak, jak si to režiséři přáli) - vsuvka s filmovým štábem evidentně dost přesně popisuje (uvolněnou?) atmosféru natáčení tohoto kousku. Jen pro otrlé fandy. ()

HrabeKrvesaj

Tenhle kousek se mi dostal do rukou na VHSce ještě jako děcku a musím říct že se mi to docela líbilo, ve srovnání s formelínama kterým byla nejspíše do trenek vsypána armáda rezavých mravenců to bylo o třídu lepší. Nicméně raději to nechám v propadlišti dějin protože v dnešní době bych na to potřeboval nemalé množství zlepšováků nálady. ()

Maraboy

Tak první díl je takovej Béčkovej akční paskvil s prvky komedie. Choreografie boje, scénář, hudba, střih, dialogy jsou celkem hrůza, o hereckých výkonech nemluvě. Není nutno vidět, pakliže nejste HC fanoušek. Doporučil bych hned druhý díl, který je něco na jiné úrovni, sice je to pořád Béčko, ale akce a choreografie boje je daleko promakanější. První díl je taková "mňamka". 25% ()

kachtan

Já myslím, že jméno režiséra (Screaming Mad George) mluví za vše. Jako žánr filmu by také mělo být uvedeno Screaming Mad George, protože nám představil naprostou revoluci v historii filmu. Nikdo před ním a už ani nikdo po něm nedovede film k něčemu takovému jako on. Nevím jestli se mám smát nebo plakat, je to naprasto absurdní. Už dlouho jsem se takto nepobavil u opravdu špatného filmu. "Let her go" ()

bocy

Tento film sa mi páčil v dobe keď vyšiel, ale to som chodil do druhej alebo tretej triedy na základnej škole. Teraz mi to pripadá ako koncert skupiny Lordi. Čo sa týka kvality, tak je to asi na úrovni nevydarených Lordov :-( ()

woody.birch

Jedna nebo dvě **??? Tenhle film mohl dopadnout o něco lépe, kdyby z něj neudělali trapárnu ala Asylum. Oni Avengers vlastně nejsou nic moc jiného, ale jsou tak o deset na šestou líp udělaní. ()