Prehistorická planeta - Série 2

(série)
USA, 2023, 3 h 15 min (Minutáž: 37–41 min)

Scénář:

Hans Zimmer

David Attenborough (vypravěč)

Epizody(5)

HanzoBureshi

Je radost koukat na něco takového. Je super, že jsou tu opravdu zajímavé věci, které by nikoho o dinosaurech nenapadly. Perfektní lokace, zajímavé druhy, opravdu kvalitní CGI, a o sluch se postaral Hans Zimmer. Je to kvalita! Jenom mě trochu začal nudit konec, protože se spoustu stejných druhů začalo opakovat a dělo se v podstatě to samé, jen někde jinde. První řada byla krapet lepší, ale stejně je to neskutečný dokument. Mokřady mě asi bavily nejvíce. Mé hodnocení: 9/10 ()

M.i.k.e

prakticky totéž jako první série. Famózní vizuál, trocha vědeckých poznatků a nějaká ta omáčka která to vše zasadí do příběhu a není to tak jen strohé převyprávění faktů. Výborná série, i když stále budu mít raději "reálné" dokumenty...80% ()

Nethar

Dávám pět i druhé sérii, už jen za tu jedinečnost, kterou takový seriál přináší. I když někteří se tam točí víckrát, asi bylo drahé to naklikat, tak se z toho musí vytěžit víc. Zdravím Mosasaura ;-) ()

Gig

Druhá série pokračuje v duchu té první. Tvůrci vyslechli diváky a zapojili vědecké poznatky a diskuze přímo do jednotlivých dílů. Předtím ony částečné dokumenty byli oddělené jako Uncovered bonusový materiál. Ale nešvar v pojmenování území zůstává. Pořád se mluví o Severní Americe, jižní Evropě apd, místo toho, aby se mluvilo o území dnešní Severní Ameriky.... Pro mě nejzajímavější díly ty, týkající se podvodní říše a mokřin a močálů. ()

swenyx

Prehistorická planeta opět nezklamala, nádherné záběry, plno zajímavých informací o dinosaurech a do toho ještě hudba od Hanse Zimmera to je prostě kombo co jinde nenajdete. Je to vlastně i dost pěkný flashback do dětství kdy jsem podobné dokumenty žral. ()