Kevin, Sam a Rob mají zvláštní zábavu: připravují dokonalé loupeže, aniž by je uskutečňovali. Jenže jejich hříčka se jednoho dne pokazí: poslední projekt krádeže byl ukraden. Přichází k nim tajemný muž, který chce, aby pro něj vypracovali neprůstřelný loupežný plán, jinak předá jejich plány policii... Kdo koho přelstí v napínavém souboji důvtipu? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

URBAN

Kdybych to nebral jako oddychovku, kterou si pustím před spaním asi by tento film u mě něják zvlášt nezabodoval, ale takto to bylo příjemné zabití času ( 11.4.15/PC ) ()

vesper001

„Pojďte, pane, budeme si hrát!“ „Já znám ty vaše hry. Jsou pěkně vypečené.“ Nepotkali se u Kolína, ale v Torontu a hned s Leem Gillettem, alias Zlatou rukou zločinu alias Chmatákem. Šarmantní gangster má nejen roztomilý zlozvyk kolísat mezi chladnokrevností a horkokrevností, ale také jasný plán, jak lupiče-teoretiky využít v praxi. Kevin, Sam a Rob (zřejmě) nemají na vybranou... Nechápu zdejší globální opovržení. Co jste čekali? Občana Kanea? Já se naopak těšila na oddychovku po dlouhém dni a na Davida Sucheta a byla jsem úplně spokojená. Dokonce se mi podařilo vypnout mozek natolik, že jsem se ani nepokoušela odhadnout rozuzlení, tak jsem jako bonus ještě zažila příjemné překvapení. ()

_DAVE_

Vcelku průměrná "bankovní vykrádačka" s naprosto nelogickým, překombinovaným a tupým zvratem na konci. Já chápu že to není pro intelektuály, ale tohle ?? ()

BoncheR

Film to nebol zlí ale mohol byť aj lepší. Nemôže sa to podľa môjho názoru porovnať s Dannyho trinástkou, alebo Lúpežou po taliansky. Úplný priemer: 50% ()

blackJag

Sice neprůstřelný plán, jinak ale kulhající (postřelený) film. V obličeji baculatý Reynolds ještě v době, kdy měl náročný fyzický tréning (nebo zásah plastického chirurga) před sebou, blondýnka, která se diváka snaží přesvědčit, že má kozy na to, aby jimi drhla o bezpečnostní paprsky sejfu (ale nemá je) a ten třetí, který nikoho nezajímá, ale pro celou partu je hrozně nepostradatelný (Joris Jarsky zatím ani nikomu nestál za to, aby mu byl na CSFD otevřen "účet" - stav k 24.7.2012). K tomu Leo chmaták alias televizní Hercule Poirot a můžeme začít tupě (což by zas tolik nevadilo) a nudně (to už vadí hodně) konspirovat. II Scénář: William Phillips. 40% ()

Jaro.Krafcik

Nie zlý film, ale od Reynoldsa som čakal niečo lepšie, tie jeho staršie old school filmy nemajú to čaro. Ale ako na zabitie času sa to dalo. Taký špionažny film na spôsob mission imposibble alebo dannyho partákov. Ale či to niekomu odporučiť tak tažko povedať. 3* ()

P1tr

Chvějící se čtyři hvězdy nakonec volím díky povedenému obsazení a bezproblémovému průběhu snímku. Ačkoliv je závěrečná pointa poměrně předvídatelná, cesta k ní je povětšinou zábavná a vy se jen celou dobu divíte, jak je možné, že tenhle snímek skoro nikdo nezná. Vždyť obstojí i v konkurenci mnohem profláklejších zlodějských filmů. Některé věci prostě nejdou do hlavy. ()

jenik71

Lupičských kriminálek byla natočena spousta. Tahle má zajímavý scénář a nápad s celkem zdařilým závěrem. Nepříliš zajímavé jsou ale herecké výkony hlavních postav. Za poměrně solidního považuji pouze Davida Sucheta, který se na záporné postavy hodí především svou vizáží přímo náramně. Není tu ale nic, co by tento film vyšvihlo nad průměr. Na jedno deštivé odpoledne to ale není špatné. ()

ZkuKol

Klasický zlodějsko-podvodnický snímek, který těží z uvolněného Rayna a strohého Sucheta. Kamera je příjemně stylová, zápletka i podvody fungují (a neztratíte se v nich) a soundtrack je velmi příjemný. Největší slabinou filmu je kanadská produkce - vše se odehrává ve studiu, v prázdných budovách, prázdných ulicích, najednou je na place max. 5 herců a celé to pozadí je statické, neživé. Připravovat plány loupeže a loupit je rozdíl, ale jak pro koho:-) na tv produkci super, v kině lepší průměr... 70% ()

Arius

Povedal by som že taký slabý odvar toho čo sme už v tomto žánri mali možnosť vidieť. Klišé pred ktoré postavili tvorcovia záves a snažili sa diváka zavádzať, ale plytký a predvídatelný dej napokon vyústil presne tak ako ste predpokladali. Kladný hrdinovia previezli záporaka, otázka už bole len ako to urobia a keďže jej bolo venované naozaj minimum času mohli ste sa nad tou absurdnosťou iba pousmiať. Suchet hral v tréningovom tempe a prisbôsobil sa zvyšku osadenstva. Pokrivkávajúce tri hviezdy. ()

666Carnage

Reynoldse mam rád je to přijemný herec je snim sranda a v akčních filmech a scénách se taky neztratí :) Tenhle film má spousty vzdálených sestřenic a bratranců jako dennyho partáky, loupež po italsku a jiné ale musí se nechat, že nápad je dobrý. Film odsejpá jak má, zápletka je dobrá a rozuzlení plánu a jak to bylo taky neni špatné. Příjemná oddychovka na tu hodku a půl. :) ()

Holina

Řeknu to na rovinu. Nemám rád Ryana Reynoldse. Proto je potěšitelné, že je v tomto filmu celkem nevýrazný, kompletně ve stínu Davida "Poirot" Sucheta, kterého naopak můžu. No ale ke snímku samotnému. Klasický průměr, kdovíjaká promakaná loupež se nekoná, chvílemi je to sranda, ale žádný zázrak. Průměrovitý průměr, který se dá smrknout, ale nic se nestane, když ho neuvidíte... ()

dopita

Zlodějskej film, kterej ničím neoslní, nijak zvlášť nezklame, ale z průměru se vyhrabat nedokáže. Na můj vkus moc tmavě nasnímanej film. ()

kolemjdouc

Ryanovi to v té době ještě docela dobře hrálo než sklouzl do holyvúdského klišé.pohodová kriminálka.chvílemi jakoby chaos.Ale to by potom nevyústilo v takový lehce překvapivý konec.Ale u mě dobrý ()

system

Konkurence Dannyho partaku o ktere nikdo nevi :-), asi tak by se dal charakterizovat tento film. Jde o opravdu kvalitni film, plny zvratu a necakanych udalosti, kde byste nevsadily ani nohu sve babicky a ve kterem si nejste jisty ani sam sebou. ()

lareinna

Ryana Reynoldsa mám rada ako herca, ale v mnohých prípadoch mi vadí, že zo seba robí často blbca. Konečne v tomto filme tu nie je za blbečka a aj keď námet filmu nie je v podstate nič nové, nebojím sa povedať, že je to vydarený thriller. ()