Sedmnáctiletá dvojčata, Jane a Roxy, jsou si k nerozeznání podobná, ale jejich povahy jsou zcela odlišné. Jane je výtečná studentka, zdrženlivá a cílevědomá perfekcionistka, která má dokonale zorganizovaný život a tvrdě pracuje, aby se dostala na univerzitu. Roxy je divoká, svobodomyslná rebelka, která na školu kašle, užívá si života a hraje na bicí v rockové kapele. Přestože jedna nemá ráda druhou, jsou nuceny strávit společně celý den v New Yorku, a dokonce se musí jedna na druhou spolehnout. Zatímco Jane se sem vypraví na řečnické klání, jehož vítěz získá stipendium na Oxfordu, Roxy chce proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku vlastní kapely. Protože se však ulila ze školy, stíhá ji fanatický školní úředník Max Lomax. Navíc jsou dívky vyhozeny z vlaku, na nádraží se připletou k policejnímu zátahu a v jejich zavazadle skončí čip, nutný k výrobě pirátských kopií CD. Při tom všem se dívky stačí nejen pohádat, rozejít a zase smířit, ale také poznat kluky svých snů. (TV Nova)

Elví odpad!

K mému ospravedlnění, že jsem vůbec zabila hoďku a půl čučením na tenhle film: pustili nám to v autobuse na cestě do Benátek, a bylo to lepší něž dívat se na spící spolucestující či poslouchat Britney Spears na druhém programu vyfasovaných sluchátek. ()

uhlajz

blbost, ale docela mi sedla:-) videl jsem ji na ceste autobusem student agency a ackoli je cely dej predvidatelny a stejny jako 1000 jinych filmu, moc jsem se u toho nenudil, ale spis smal, i kdyz dost casto i tomu, jak je to blby:-) ()

ivan bohatyr

No konec je dost blbej, jinak to taky není nic moc, ale zase nějaké utrpení to taky není. Naštěstí mizerný děj odčiní dvojčata Olsenovi svým vzhledem a do toho když se občas motá vždycky směsný Eugene Levy, tak se na to dá dívat. Určitě se nechystám to vidět znovu, ale jak to tady někdo odpaluje do odpadu, tak na odpad taky přece jenom jsou jiné filmy. ()

shantim

Nejsem v cílové skupině tohoto filmu, takže mě jeho sdělení zcela minulo. Myslet si však o něm (a napsat), že je to škvár, mohu. 24% hvězdiček ()

AngelusCZ odpad!

Díval sem se na to v televizi protože nic jinýho nedávali tak sem se na to koukl. Hned po skončení filmu sem utíkal na záchod protože nico tak hrotného sem dlouho neviděl!!!! Děj je o ničem tjk. úplně nudný děj, herečky-tydle dvě dvojčátka mě pěkně štvou, protože opravdu neumí hrát.Prostě odpad !!! ()

widla

No jak to říct....Olsenky opět nezklamaly. Další ze série trapných "komedií". Normálně bych se k tomuhle filmu nedostala, ale v autobuse vážně nebylo úniku!! Jediný dobrý na tomhle filmu (ano, přece jenom něco se našlo) bylo mini vystoupení Simple Plan, které nadevše miluju. Ale to je tak to jediné pozitivní v jinak otřesném filmu. ()

made1

Mám trochu slabost pro tuhle poťouchlou dvojku. Taky bylo fajn vidět zase Jareda Padaleckiho jinak než střílejícího po nemrtvých. ()

Cejny

Jedinou chybou těchto dvojčat je to, že já teda nikdy netuším, která je Ashley a která Mary-Kate. Ale jináč to jsou samozřejmě kočky k pohledání, jejich filmy jsou v podstatě na jedno brdo, ale na odpočinek a relaxaci to celkem postačuje. ()

Firebug

Tenhle skvost mi servíruje Student Agency pravidelně na cestě KV - Praha a zpět. Jsem jim za to docela vděčný, protože se tak mrknu i na filmy, které bych jinak určitě ignoroval. New Yourk Minute jsem po částech viděl asi natřikrát. V kuse je to nadlický výkon. Svojí cílovku si to ale najde a úplnej odpad to taky není.. ()

triss

No jééééje. Ty holky jsou uječený, stejný a trapný, a navíc TO má happyend s tím největším H na světě. Nenechte se mýlit, tato moje hvězda není pro ten stupidní film, ale pro chlapa v bílých trenclích s nápisem NAKED COWBOY, u kterýho jsem se fakt nahlas smála :) ()

lonewolf

Taktéž můj první film s Olsenkami. Zrovna jsem měl volno, ležel jsem v posteli a sledoval tento film na notebooku a celkem mě to bavilo, takový jednoduchý průměrný zábavný příbeh o dvou blondýnkách, když nemáte co dělat, proč ne, vyloženě odpad bez nápadu to rozhodně není. ()

Golltes

Občas som presýtený samými päť hviezdičkovými filmami a mám chuť na nejaké primitívne béčko. Tak som si sadol k týmto dvom Olsenovkám a musím sa priznať že ma vôbec nesklamali. Bolo to presne také, ako som očakával - stupídna a trápna akčná komédia, kde sú síce dvojičky krásne namejkapované a každú chvílu v iných šatách, ale bez výrazného (ak vôbec) hereckého vyznenia. O logike scenára a choreografii jednotlivých akčných scén radšej pomlčím! Napriek tomu som sa občas predsa len pobavil, stačilo spomenúť si na časy keď som bol v puberte a neporovnávať film s množstvom kvalitnejších "teen" komédií... Dva body dávam hlavne zo súcitu nad Eugenom Levym (z Prcičiek), ktorého mi bolo naozaj ľúto, pretože navzdory svojmu potenciálu tu predvádza úbohé skeče. ()

NeosinneR

Nie, že by som očakával nejakú bombu, ale čakal som horšie. Budem musieť ísť proti vlastnému presvedčeniu, že Olsenky sú automatický odpad a to dokonca o celé 3*. Eugena Levyho zbožňujem, aj keď tu mal dosť stupídnu rolu, slečny nám vyrástli do veľmi pekných žien, "mafia" bola zobrazená tak neskutočne úboho, až mi je ľúto za to strhávať hviezdičku, hustota trápnych scénok bola na veľmi vysokej úrovni, no napriek tomu som sa nenudil, tak prečo by som trošku nezvýšil celkovú percentáž. ()

Milan25 odpad!

Tak toto je v top 10 nejstupidnějších filmů co jsem kdy viděl. Film zavádí zcela nový žánr do světa kinematografie, a to typ filmu "běhací", protože ty dvě blonďaté nány pořád jen před někým utíkají!! A jedna nese 3/4 filmu v náručí psa!! (ach bože...) ()

Janega

Všetky Olsen filmy (vrátane tohto) mi prídu na jedno kopyto ako mexické telenovely. A prečo som dal 3 hviezdičky? Nie preto, žeby to bol ako-taký skvost, ale preto, že pri pozeraní tohto filmu som aspoň nemal chuť to prepnúť po piatich minútach, ako tu u mňa býva zvykom pri ich filmoch. ()