Krvavá stopa

Studentka Lara se dovídá, že její rodiče a malá sestra zahynuli v Rumunsku při autonehodě. Lara je zmatená, protože jí nikdo nedokáže říct, co přesně se stalo a sama netuší, co vlastně její rodina v Rumunsku dělala. Jako jediné řešení vidí vypravit se na místo nehody a pokusit se objasnit všechny okolnosti. Krátce po příjezdu ale lituje, že ji kdy napadlo do Rumunska odjet. Ona i její přátelé, kteří ji doprovází, se ocitají ve smrtelném nebezpečí. V okolních lesích totiž žijí děti, které se staly obětí genetického experimentu. Ten z nich udělal krvelačné bestie… (Vapet Production)

Kolssteyn

Dialogy naprosto bez inteligence a slabší schopnost vtáhnout do děje kazí lepší průměr. Jinak celkem zajímavé prvky ve filmu a ten dívčí románek jsem jim přál (sobě taky trochu :). ()

Rockerman odpad!

Varuji před tímto filmem!!! Může způsobit újmu na zdraví !!! Těžko pochopitelné je, proč takovýto chaos (jinak se to nazvat nedá) vůbec vzniknul? Zmutované rumunské děti, nakažené německými masovými konzervami vraždí a zřejmě i pojídají své oběti. Do toho všeho nepochopitelná scéna lesbického sexu, špatná polodokumentární kamera (asi záměr) o dialozích nemluvě a ještě se nám pokoušejí namluvit, že to je natočeno na základě pravdivých událostí. Pryč od toho!!! ()

MickeyStuma

´Bukurešťské maso´, jak se snímek v originále jmenuje, má ve svém nitru určitá pozitiva uhranout diváckou hororovou duši v rámci děsivosti a hrůz na téma v kuloárech probírající už delší dobu. Scénárista a režisér v jedné osobě Andy Fetscher pojal svůj absolventský film pro Ludwigsburskou filmovou akademii represivně a na správný horor patřičně krvavě za pomocí tzv. hyperstylových obrazů vyprávějící děsivou etudu o geneticky modifikovaném mase, který je podáván dětským bezdomovcům, kteří po konzumaci začnou mutovat a chovat se, jednoduše řečeno, poněkud neadekvátně. Zápletka není nijak složitá. Studenka Lara s přáteli odjede po zprávě o úmrtí otce do Rumunska vypátrat co se přesně stalo a jakmile tam dorazí, okamžitě se ocitne ve smrtelném nebezpečí právě ze strany zmutovaných dětí. Pro diváka bude krapet složitější technická stránka filmu. Rychlý klipovitý střih a experimentální hypnotické obrazy nemusí sednout každému. Provedeno je to však zdatně, neb ani není poznat, že se jedná o nízkorozpočtový počin. Dopady hříchů západního světa ve snaze neustále něco geneticky upravovat se nám tímto představují v nejděsivější podobě, i když zmutované zabijácké děti nejsou námětově nic nového pod sluncem. Ve svém smyslu se jedná vcelku o úchvatný hororový thriller na ekologické téma o tom, co každý den jíme. Avšak víme, co přesně jíme? ()

Johny M.

Zase jen další horůrek z řady, ale rozhodně žádná tragédie. Na německou produkci spíš nadprůměr (možná lepší než Zombies). Atmosféra poměrně slušná... + Pomem zmíněná lesbická scéna. Pěkný 3* ()

helraiser

Tohle snad nemá cenu ani komentovat. No prostě další doslova děsivej horor, který dokouká do konce jen málokdo, nuda, nuda a zase jen nuda. ()

Lucas87 odpad!

Film, který je totální kravina co se Vás snaží oslovit titulkem podle skutečné událostí nelze hodnotit jinak než jako ODPAD ! ()

Vabr

Konečně dokument o dalším podlém plánu Němců proti Evropě. Zasraní Němci ani si nemůžou dát chvilku klid. Partička dementů jede do Rumunska kvůli rodině hlavní postavy. U nemocnice potkaj hustou borku na motorce a ta se hlavní hrdince zalíbí, až moc. Už od tohohle momentu jsem si myslel, že jsou lesby a bylo to tak. Ta jejich lesbická zápletka se mi moc do filmu nehodila jako kámen do kávy. Celkově my všechny postavy byly jedno. Jediné postavy, které jsem měl rád byly lesby a možná přítel hlavní postavy. Kamera otřesná. Jedině, když byl den, tak dobrý. To mi hodně vadilo. Párkrát jsem se lekl. Děsivý to bylo chvilkami taky. Obludy (děti) vypadaly děsivě jako Selena Gomez ve vaně. Hej a vy, kdo říkáte, že to vůbec není podle skutečný události, tak musíte chápat, že jenom část je na tom založená podle pravdy. Hej pls lidi nevíte, co hrálo za písničkuu konce, když utíkaly? Napište mi to. VYHODNOCENÍ:SELENA GOMEZ JÍ JAKO NĚMKA, KTERÁ LETĚLA LETADLEM ()

mira.l

Jedna * za snahu. Jinak hodně velká, zmatená bída. Scénárista asi musel sežrat větší než malé množství pochybného masa německé provenience. Zmatená kamera, dosti často jaksi "retro" černobíle zrnitá, neméně zmatený střih, kde je v součtu obojího vidět venkoncem hovno, celému příběhu (dle skutečných událostí - HAHA!!) by se snad dalo věřit potud, že ze západní Evropy jde do té východní nějaká nepříliš kvalitní potravina, ale dál?? Ty ovázané krvelačné děti? Kde se vzaly, kde přebývaly? V závěrečné honičce po skalách a u moře Lara jednoho z nich dostane jakýmsi "prakem" vyrobeným z rozbité flašky, kusu klacku, kapesního nožíku a ... prezervativu, to už jsem se jen přiblble usmíval, ale ejhle, Chuck Norris hadr - trefí se jednomu fakanovi přímo do aorty. Vzhledem k tomu, jak ty děti vypadaly nabalený, si myslím, že ta kudlička by se dostala tak maximálně dva centimetry pod kůži. No ale budiž. Zásah, celá potopená. Akorát nevím, k čemu si pomohla, když kolem postávalo dalších několik děcek, které rozhodně nevypadaly, že by si chtěly vybarvovat omalovánky. Jo, dát si rozbitou skleničku k posteli tak, abych na ní při nejbližší příležitosti šláp nebo si jí při pádu vrazil do ksichtu, je taky skvělej nápad. No, odpad nedám, základní myšlenka a první minuty nevypadaly zase tak zle, moh z toho být zajímavej kousek, ale nějak se to zvrtlo. ()

Knor

Jen jsem to tak projížděl na dvd, koukat na celý film je asi zbytečná ztráta času....s těmi hloupými dialogi, spoustu nelogičností, hloupými postavami, hloupými stvůrami a neskutečně příšerně překombinovanými styly kamer je to opravdu hodně podprůměrné a vyděsit by to mohlo jen nějakého zaritého fandu disneyovek. Nemá to cenu asi nějak srážet, protože tohle byl prostě něčí pokus o horor a ten dotyčný to bral hodně vážně. Bohužel se to nepovedlo ani trochu. Je to spíš legrační a tvůrci se pokusili aspoň upoutat pozornost lesbickou scénkou, sice nevím proč tam vůbec byla, ale to jediné se dá považovat za malé plus. Jo a jestli tohle je podle skutečné události tak já jsem eskymácký lovec na aljašce. A taky už mi nevadí dovážené polské potravinářské výrobky, protože když nebudeme odkupovat masové konzervy z rmunska můžeme být ještě celkem v klidu :D ()

Pitryx

Něco málo+ za kameru, něco málo+ za zvukovou kulisu, něco+ za super vtipnou hlášku hned na úvod /podle skutečné události/. Navíc se mi snímek jeví bez hluchých míst, to je další plus. Jde prostě o normální kanibal film, sice podprůměrný, ale zase ne až tolik, abych mu dal odpad!. Viděl jsem rozhodně horší americké slátaniny. Myslím, že dvě hvězdy si plně zaslouží, ačkoli je podruhé vidět nemusím. Les. scéna na konci je zbytečná, ne že by mi to vadilo, ale do tohoto žánru to prostě nepatří. ()

moviefan4

Tak tomuto filmu som sa dlho vyhýbal ako čert krížu a to z jednoho jasného dôvodu , a to preto lebo český distribútor dal k filmu nezaujímavý popis. Ale dnes nastal ten deň a ja som si Krvavú stopu pozrel. A čo sa nestalo? Vôbec som nebol sklamaný ale naopak prekvapený z toho ako ma film bavil. Keď si odmyslím hlavné mínusy filmu ktoré sú herci a kamera, ból film naozaj dobrý. Dalo sa na neho pozerať a hlavne mal dobrú atmosféru. Dej bol jednoduchý a režisér z neho spravil dobrý horor. Na jedno pozretie je to dobré, ale musím uznať že si ho neplánujem pozrieť v blízkej dobe. ()

Chromeskull odpad!

Na to se fakt nedalo koukat! Tohle fakt horor v žádným případě nebyl! Po 20 minutách jsem to musel vypnout. Amatérská píčovina! 0% P.S:LIVINGDEAD můj komentář vystihl. :D ()

ijacobo

Atmosféru to má místy dost dobrou, ale to je tak vše. Film hodně sráží pitomé dialogy a ty odfláknuté bestie. ()

Mkoren

Tento film nemá hlavu ani patu, mnoho nelogických momentů a hlavní hrdinku, u které nevíte, zda se směje nebo brečí, rozhodně nedoporučuji. ()

Koral11

No.. když už to vypadalo na nadějnou napínavou scénu, tak to pokaždé někdo pokazil svým náhlým nelogickým výstupem. Já bych určitě sama nešla prozkoumat do lesa něco, co na mě právě vykouklo zpoza stromu.. a určitě bych se nezdržovala výrobou super-provizorní zbraně, zatímco mi někdo o pět metrů vedle vraždí kamarádku.. :D ()

milatko81

priklanam sa k priemernym hodnotenia predsa tommu chybalo to co hororu nesmie chybat trosku slabsia kamera aj ked pokus o efektivitu tam bol a velmi slabe sceny az clovek mal chut zavolat niekedy tvorcom ze preco to nedotiahli ale na druhej strane ak nemate co po ruke da sa to kuknut :-) ()