Kamarádi Slim (Stephen Dorff), Otis (Clé Bennett) a Frank (Steven McCarthy) a jejich kamarádka Alex (Karen Cliche) mají v životě jedinou vášeň: rychlost. Na snowboardu i na bruslích se mění v partu, která vyznává maximální riziko: jejich heslem je rychlost a drzá odvaha. Proč své schopnosti neuplatnit k vlastnímu obohacení a zábavě jako bankovní lupiči? Nevšední kvartet zjišťuje, že díky svým schopnostem má šanci uniknout těžkopádné oficiální spravedlnosti. Plány čtveřice jsou stále odvážnější a jejich útěky stále smělejší. Slim vymyslí šíleně odvážný plán, který má všem vytřít zrak: podniknout pět po sobě následujících loupeží v pěti dnech se ziskem 20 milionů dolarů. A potom jít od toho... Jenže nic není tak snadné, tak se to zdá z nadhledu snowboardu. Kamarádi se musejí poprvé vážně utkat s policií - a s mafií! (oficiální text distributora)

Libb

Lehčí akce, nenamáhá mozek, ale na druhou stranu mně ten film nepřišel ani jako úplný odpad. Prakticky jsem nepotřeboval tlačítko pauza, což u mě docela dost znamená. Jsou zde scény, které mají spád, je na co se dívat. Nečekejte ale žádná moudra, jako vystřižená z Kmotra! Je to jednoduše oddechovka, po jejímž shlédnutí jsem neměl pocit, že by to byl ztracený čas, na druhou stranu nemám nutkání si ten film hned pustit znovu. Doporučuju po pracovním dni v podvečer, pokud nemáte nic lepšího na práci ()

Netinka

Tento film jsem si oblíbila hlavně proto, že zločinci jako v klasických filmech nejsou potrestání a spíše jsem fandila jim než druhé straně. Zločinci opravdu zločin berou jako sport a každý další zločin je pro ně tvrdý výcvik jak v bazéně tak například na kolečkových bruslích. Je to odpočinkový film, kde lehčí akce nezatíží mozek a je na co koukat. Doporučuji pustit si třeba večer po náročném dni, určitě tím nic nezkazíte. ()

WoWoW

Pokud přehlédnu všechno co dělá dobrý film dobrým filmem, tak bych asi měl dát 5 hvězdiček, ale to já nepřehlédl, a tak mi na tomto filmu nepřišlo dobré skoro nic, pravdu jedna věc ano. Hrozně se mi líbil naklaďák postavený jen na jednu stranu kol a za to je ta 1 hvězdička a ta druhá je za to, že většina postav byli fakt tupci k pohledání. ()

atlee

Zabite, rozkrájajte a zjedzte ma, ale tento film sa mi vcelku páčil. S výnimkou Natashe Henstridge som o žiadnom z týchto hercov dosiaľ nechýroval, ale milo ma prekvapili. Áno, malo to gýčovitý koniec, malo to zopár odfláknutých obrazov, ale naháňačky, prepadnutia a vlastne všetky záťahy štvorice hlavných hrdinov stáli za to. Tento akčňák by kľudne tromfol aj viacero o dosť drahších amerických kamarátov. A aj tá policajtka, Karen Cliche to tuším bola, by stála za hriech :D. ()

kacmi

Nuž, je to ďalší z "heist" filmov, ktorého najväčšou slabinou je(ako to už tradične býva) deravý scenár. Ale čakal som rozhodne niečo horšie, ako som dostal. Podľa imdb.com mal film rozpočet 15 mil. $., a za tie peniaze mi to príde ako dosť veľa muziky. Ide to rýchlo, žiadne naťahovačky, fajn akčné scény, Stephen Dorff je dostatočne sympatický, N. Henstridge dostatočne sexi a záporák Bruce Payne je dostatočne záporný (Mám pocit, že v živote nehral kladnú postavu, takže už má aj dosť nacvičené), akurát Steven Berkoff s elvisovskou parochňou mi pripadal trochu otravný. ()