Stockinger

Rakousko / Německo, (1996–1997), 11 h 58 min (Minutáž: 46–88 min)

Karl Markovics, Sandra Cervik, Hans-Peter Heinzl, Anja Schiller, Herbert Fux, Georges Kern, Wolf Bachofner, Franz Buchrieser, Vitus Zeplichal, Dirk Martens (více)

Epizody(14)

11. Živé terče
12. Tichá voda
13. Vražedné šípy
14. Stopy vedou ke smrti
15. Smrt v Saalbachu (oficiální text distributora)

Hyger

Nebylo to zase tak zlé... Stocki celkem i pobaví, takový slabý Mr. Bean z Rakouska. Vždycky byl nemehlem a vždy jím bude :) ()

bosseth

Tvorcovia vsadili na podivínsku postavičku, ktorej umožnili hrať sa na vlastnom piesočku. V konečnom dôsledku to však nevyšlo, pretože seriál Stockinger je len skutočne veľmi slabým spin offom Komisára Rexa. ()

Agarwaen

I když koukám, že jsem s tímhle názorem asi dost osamocen, mě se to nezdálo zdaleka tak příšerné, jak tu většina lidí píše. Teda ne že by to byl můj oblíbený seriál, ale na těch pár dílů co sem viděl sem se koukal s chutí, bylo to vtipné a zábavné, i když samozřejmě ne příliš originální. A takový Woody Allen je ještě ošklivější a nikomu to nevadí:) ()

Lichty

Pěkný a vtipný krimi seriál, u jehož nízkého hodnocení se podivuji snad ještě více, než u legendárního Big Bena. Karl Markovics stvořil jeden z nejsilnějších evropských detektivních charakterů, který se po podprůměrném Komisaři Rexovi ještě několikrát znásobil. Díl s Mozartovými koulemi je pravděpodobně vrcholem seriálu. ()

brasek

Stocki nebol až taký zlý... autori sa snažili využiť jeho nešikovnosť a nechápavosť ako pointu nového seriálu. Komerčne to nebolo úspešné... ale aspoň sme sa trošku zabavili. Otázne je, že ak by tam nebol Stocki ako by ten seriál dopadol... neviem, ale asi veľmi zle. ()

MFZB

Neviem či by ma to teraz bavilo, ale ešte ako malý som to veľmi rád pozerával a tešil sa na každý ďalší diel. Ale pozrel by si si to normálne aj teraz.... ()

Salvator

Postavit na základech sotva průměrného seriálu nový, není úplně dobrý nápad. Stockingerovi bylo rozhodně lépe s Rexem. ()

bernau84

celkem obyčejný seriál rakouské provenience - příběhy celkem reálné i Štoky nebyl zase tak na zabití jako v Komorexovi - oproti jiným krimi seriálům celkem koukatelné ,odpad rozhodně ne ()

levhart

Rex se mi líbil o dost víc,ale i na tohle se dalo dívat.Tak nízké honocení nechápu.Stejně tak nechápu vysoké hodnocení všech Kriminálek a za tím nějaké americké město. ()