Pod povrchom

Talk-show / Publicistický
Slovensko, 2022, 26 min

Účinkují:

Marek Vagovič (moderátor), Fedor Gál, Peter Sabaka

Ľudia a okamihy, ktoré hýbu spoločnosťou... Diskusná relácia Mareka Vagoviča typu jeden na jedného, v ktorej moderátor do hĺbky spovedá exkluzívneho hosťa z rôzneho prostredia verejného života. (RTVS)

TV spot

Arsenal83 odpad!

Politizácia RTVS zažíva svoj vrchol (dúfajme teda, že to horšie už nebude) a nový skrachovaný riaditeľ si dosadzuje do funkcií kadejakého fanatického liberála typu Vagovič, ktorého ksicht by mali štráfikovať, lebo ohava jeho typu, vizuálna i mentálna, ťažko nájde páru. ()

*CARNIFEX* odpad!

RTVS padá na dno sračiek. Ono, nie je to žiadne prekvapenie. Reláciu pre rodiny ako "5 pro ti 5" pre generáciu dôchodcov s Bicanom treba zrušiť. Po prejave Róberta F. zo 17 novembra, dostávajú padáka všetci, či klikli na tlačidlo "ENTER". Nebyť MS v hokeji, futbalu a pár lyžiarskych súťaží, nepoznám jeden jediný dôvod, prečo týmto kokotom platiť čo i len jeden cent na ich fungovanie. No a aby toho nebolo málo, tak si v tejto skorumpovanej televízii, otvorí kabaret kokotko a fabulátor, ako je Vagovič, ktorý zrejme šliape na fete, pričom si pozve na čajový dýchánek zmrda, ako František IMRECZE. Áno, presne toto je cesta VP televízie. Dať priestor niekomu, kto je verejne známy ako udavač, o kom snáď každý druhý deň vyskakujú podklady, ako zneužíva a znásilňuje trestný zákon a trestný poriadok. Tebe jebe, toto normálne nevmyslíš, ani keby si neviem ako chcel, pričom nie len kvôli terajšej vláde, ale všetkým od 89´, si človek v tejto krajine pripadá, akoby žil v banánovej republike bez štipky morálky. Od hrdloreza a "Krstného otca" všetkých mafiánov, "V.M.", cez rozkrádača všetkého štátneho na bicykli "M. DZ."., ktorý už mal minimálne desať rokov sedieť v base. Slizkú, nechutnú dôchodkyňu, ktorá sa neštítila pred sebou tlačiť invalida na vozíku kvôli preferenciám a potom ho po voľbách kopnúť do piče, pani "I.R.". Sofistikovaného zločinca, ktorý odstupom času vyzerá oproti týmto všetkým kokotom čo teraz riadia túto krajinu, ako vreckách z Jarmoku v Tvrdošovciach "R.F.", no a všetko krásne uzatvára psychiatrický pacient so svojimi labilnými poskokmi, ktorí sa nechali inšpirovať fašistami, "IGOR MATOVIČ", ktorý práve takýmto TV ako RTVS rozdal cez 8 mega, aby šírili propagandu očkovania, na ktorej sa všetci krásne nabalili, a ešte sa aj po dobu ďalších 5 rokov nabaľovať budú. Minule som na tej grcanici hodnej sociálnej sieti zvanej FACK-BÚK, natrafil na krásny citát: "BOHA VÁŠHO. MÁME NAJVIAC PITNEJ VODY A PRAMEŇOV Z OKOLITÝCH ŠTÁTOV, ELEKTRINY VYROBÍME VIAC, AKO SPOTREBUJEME, ROPA A PLYN BOL TIEŽ ZA FACKU, EŠTE SME AJ ZAROBILI NA TRANZITE, A VY SKURVENCI STE Z NÁS SPRAVILI ŽOBRÁKOV. VÁS NIE ŽE ODVOLAŤ, ALE DORADU POVEŠAŤ". Neschvaľujem TČ, no aj touto cestou sa chcem poďakovať a zanechať odkaz pani prezidentke, tej ludre z Pezinka, čo si po 4 hodinách fungovania v meste Prievidza počas jej návštevy, potrebovala po obednom obžerstve v Meridiane - na hodinku v penzióne POSPAŤ. Dobre to robíte. Ste osoba na svojom mieste, vôbec nie farizej ani falošná, a tak dúfam, že Vás každé jedno Vaše rozhodnutie proti vlastnému ľudu, tak dobehne, že sa budete na slniečko a včielky, odstupom času z poza mreží pozerať. ()