Inu ni Nattara Suki na Hito ni Hirowareta.

• Japonsko 犬になったら好きな人に拾われた. (více)

Epizody(14)

Jednoho deštivého odpoledne se středoškolák probudí promrzlý na ulici a nepamatuje si, jak se tam dostal. Najde ho jeho spolužačka a láska Karen a odvede ho k sobě domů, kde se k jeho překvapení začne svlékat. Zdá se, že se s ním chce vykoupat, i když on netuší proč. Když ho znovu obejme, zahlédne se v zrcadle – a zjistí, že se proměnil v psa! Inukai štěně adoptuje a pojmenuje ho Počita. Nyní si musí zvyknout na život psa a přijít na to, jak se z této podivné situace dostat. Ale zatímco přemýšlí nad plánem útěku, poznává Počita úplně novou tvář Karen, kterou ve škole nikdy neviděl. (mikki089)

DaweForeman

Úchylárná nejvyššího kalibru, která hraničí už se zoofílií. Japonci jsou prostě na tyhle ujeťárny experti, kdy dokáží vytvořit i něco na tenhle způsob. Vím ještě o horších ujeťárnách, kdy tohle má alespoň sem tam nějakej ten moment zdravého prozření. Vzhledem k tomu, že se tam objevuje spousta nahoty, tak necenzurovanou verzi ani nemá smysl sledovat, protože už tak krátké díly budou ukuchané o spoustu bílých cenzurovaných momentů. Hlavní hrdina se promění v psa a ujme se ho jeho spolužačka, která se mu líbí. Jenže problém nastane v tom, že ona spolužačka je až příliš ujetá na psy do úrovně nezdravého zájmu. Hlavní hrdina se tak snaží zjistit co se s ním stalo a jak se vrátit zpátky s tím, že mezitím musí "trpět" výstřednosti jednotlivých holčin kolem něho. Sem tam něco člověka zaujme, ale obecně bez tohohle počinu by se anime tvorba obešla. V tomhle žánru jsem si už více užil spíše počin "Dog & Scissors", který nabízí mnohonásobně větší požitek než tohle, i když i toto anime nebylo ničím světoborným. Animace je celkem slušná a hudební stránka příšerná. ()