Mighty Morphin Power Rangers: Jednou provždy

• USA Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

Tým Power Rangers utrpí tragickou ztrátu. Jeho řady proto doplní nečekaná mladá hrdinka a všichni se společně postaví odvěké sokyni. (Netflix)

Milda003

Ani nevím co na to napsat ;-D .. je to legrační, bohužel né tak jak bych chtěl.. Ale zase jako taková nostalgie dobrý :-).. nechal jsem to dojet do konce :-).. ()

Shewolff

Mírná dávka nostalgie. Nejsilněji jsem ji prožívala až během upravené úvodní znělky která bohužel zazněla až na konci. Ve filmu chyběl Tommy (Jason David Frank) mělo by to hned náboj, který film postrádal. Jako vzpomínka hezké, ale bylo to trochu šité horkou jehlou. Za mě nedostatečně naplnění potenciál. Když pominu pár nesrovnalostí a to, že logičtěji by sem zapadal bílý strážce dávám za vzpomínku 3*. ()

DExUS odpad!

Writing -10/10 , Príšerne stupídne. Kamera je hrozná, fight scény sú "zoomed in" , umiestnenie hercov na scénach často pôsobí velmi neprirodzene. Absencia ostatných rangerov počas filmu a finálne rozuzlenie nemá logiku. Oproti seriálu je to super odpad. Stačilo by to spraviť o trocha horšie a možno by to malo "the room" efekt, kedy by to bolo až tak zlé, že je to vlastne dobré. ()

ricmont

Prostě tohle je pro mě čistá nostalgie. Ano je to směšné, je to asi stupidní ale pořád jsou to ty Strážci vesmíru na které jsem se vždy jako malý těšil a pak si na něj hrál s kamarády v parku. A když vidím po létech ty samé tváře na které mě provázeli dětství tak tomu ledacos odpouštím. Ať už jde o mizerné kostýmy, hloupou zápletku či o potomka jednoho ze strážců. Protože dostal jsem hodinový návrat do 90.let ()

brasek odpad!

Prepáčte mi, ale nemôžem inak... tento film má charakter 90. rokov. Takéto niečo už nepatrí na televízne obrazovky. ()

Petr.Tesar

Je to hrozná chůjovina ale co si budeme to byli i ty původní :D Je to takový nostalgický výlet do dětských let kdy jsme to všichni žrali a po těch x letech si to připomenout bylo celkem příjemné. Pokud vám Power Rangers nic neříkají tak si to ani nepouštějte ale za mě to fakt nedělá ostudu původní předloze. Není to ani horší ani lepší. Minimálně známé tváře potěšili. ()

Agent24

Jako malej jsem vyrůstal na Želvách ninja, ale jako už starší jsem koukal i na Strážce vesmíru. Viděl jsem původní sérii, film z roku 1995, další film Turbo z roku 1997 a do ted na ně mám pěkné vzpomínky. No a když jsem viděl, že se chystá speciál tak jsem měl velkou radost. Jasně strážci byli vždy ptákovinka, ale mě to jako malého bavilo. Tento speciál se mi líbil. Podle mě se povedl nostalgický návrat a ta hudba tu mám strašně rád. Škoda Thuy Trang a Jasona Davida Franka. Myslím si, že si zasloužili věnování, které bylo na konci. Mé malé JÁ je nadšené a proto musím dát 100%!!! POVEDLO SE!!! Go, Go Power Rangers... ()

Updated_Cake odpad!

Mě jen děsí, že někdo něco takového chtěl vydat. Původní Power Rangers jsou celkem kulťák, i když to nikdy nebyl bůh ví jak dobrý seriál, pořád tam člověk měl alespoň tu absurditu a devadesátkovou logiku a efekty, Takže jakkoliv to nostalgicky trochu chytlo za srdíčko, nevidím na tom absolutně nic pozitivního. Netflix tímhle chtěl překonat velkou nostalgickou řeku a zatím šlápl jen do kaluže. Jako dítě jsem měl původní PR rád, tohle si u mě ale absolutně místo nenašlo. Doslova jsem od toho ani nic nečekal a dokázalo mě to zklamat, protože to nehodilo laťku právě ani na úroveň originálu. Což je samo o sobě už tak dost diskutabilní, aniž by člověk musel zabíhat do detailů. Jednoduše se dá říci, že pokud tohle člověk neviděl, o nic nepřišel. To už je lepší si pustit ten seriál z 90. ()

Frank2

Jako cílová skupina jsem naprosto spokojen, takhle se vrátit do dětství se mi nepovedlo už dlouho. Když si vzpomenu jak jsem každý víkend vstával abych nepropásl žádný díl...Fakt díky za nostalgickou vzpomínku. ()

yano

Na snímku bolo vidieť, že to robia len ako low budget spomienkový film na minulosť. Žiaľ, nedá sa na tomto filme nič oceniť. Herci veľmi slabí, kamera zlá, efekty strašné. Keď som bol dieťa, power rangers som žral a tento film by sa mi páčil. Lenže, už ako starý kôň to asi neviem oceniť. ()

flyer.nick

Jako vzpomínka na původní strážce OK, ale dnes už to nestačí. To se snažilo tak moc vypadat devadesátkově, že to zapomnělo na to, že je už 21. století. Od hereckých výkonů přes kostýmy až po efekty to je tak zastaralé, že to působí v dnešní době spíš jako fan-made film. A k tomu fakt hloupý scénář. No žádná hitparáda, ale my co jsme na strážcích vyrůstali se na to aspoň mrknem z nějaké nostalgie. ()

UncleMorty

Za tak silnej nostalgickej kop z votočky by se nemusel stydět ani samotnej Chuck Norris a ještě by mu z toho souhlasně zrezivělo pár dalších chlupů na hrudi. Nostalgická tečka Strážců Vesmíru totiž cílí primárně na generaci která každý víkend vypálila v 6:45 z postele rychlostí Mach 5 jen proto, aby si zapla na nově ten nejvíc nejlepší seroš na světě jehož pochybná produkce a přiblblá kvalita byla v té době skoro až zlatým grálem mladých diváků. Jednohubka v podobě delší epizody neaspiruje na nějaký superkvalitní počin, ale je spíše důstojným rozloučením s herci, které i přes boom značky čekal opravdu temný konec. A já jsem vlastně rád že to vůbec vzniklo, protože zakládající parta americké odnože Super Sentai si to fakt zasloužila. ()

srazer

Nie su tri hviezdicky ako tri hviezdicky... ak by som v detstve nepozeral serial strazci vesmiru a teraz by som sa s nimi stretol prvy krat, tak by som tomuto filmu na sto pro nedal ani jednu hviezdicku... nakolko ale som na strazcoch v detstve fical a toto mi tie pekne detske casy pripomenulo, tak tie tri hviezdicky su myslim objektivne z mojho pohladu. Ono myslim, ze presne toto bol aj umysel tvorcov tohoto filmu... a to sa im aj podarilo. ()

momomoo22 odpad!

Lacnejšie a horšie ako televízny seriál  z 90 rokov.  Nie sú tam všetci strážci, keďže niektorí herci neprišli, takže  maskovanie ala su zajatí...Hlupe dialógy,  hlúpy scenár a slabé herecké vykony. Ešte aj po vizualnej stránke pôsobí  digitalny Dino horšie ako pôvodný.  Cele je to slabé... ()

Makaison

Od roku 2018 je majitelem franšízy společnost Hasbro. Afektované projevy emocí a jednoduché dialogy na pochopení, které cílí na děti. Kdo čekal filmový zážitek tak nikdy nepochopil, že účelem téhle série je primárně prodej předmětů s tím spojený. V podstatě delší reklama na hračky. ()

LeaFF

Super nostalgie jako kráva. Já se bavila. Dcera Triny byla skvělá. Film beru jako poctu hercům, kteří už nežijí.Jsem ráda, že herečku, co ztvárnila Triny připomněli aspoň na fotkách... O ní jsem věděla, že umřela při autonehodě, a o to víc mě dostal závěr, kde se vzpomíná i na JDF... Jednou strážce, vždycky strážce. ()

Reyer

Chtěl jsem dát víc z nostalgie...ale to nejde. Bohužel ne. To skutečně seriál z 93, byl zpracovány lépe 😂 ()

Bantarian

Opravdu silná nostalgie. Trini (Thuy Trang) budu mít navždy v srdíčku a Tommy (JasonDavid Frank) byl prostě největší borec, který seriál táhnul neskutečně dlouho. Chválim původní kostýmy, jakoby film navazoval na první řadu seriálu. Morfování i souboje byly dobré. Škoda, že byl megazord CGI. Kdysi v kostýmu vypadal reálněji. Příběh byl celkem OK, vyloženě věnovaný na vzpomínku Trini. No a závěrečná vzpomínka mi vehnala slzy do očí. Jako samostatný film je to děs, ale jako závěrečné rozloučení je to krásné. ()