Krtek o Vánocích

Režie:

Zdeněk Miler

Hudba:

Vadim Petrov

Napadl sníh a Krteček shání stromeček, aby mohli s myškou oslavit Vánoce. Ničí jim ho ale zlá vrána. Naštěstí se jí zbaví a můžou si předat dárky. (mau)

duddek

Díky včasnému zásahu vrány krteček pozná, že umělý stromek je mnohem lepší než přírodní a poctivě ovocem zdobený. Nicméně právě vráně se, ještě než spustí Tichou noc, spolu s myší zase jednou vysmějí, když havaruje na brusli... ()

JoSte

Nejsympatičtější postavou byla jednoznačně vrána, která později záhadně omdlela a krtko ji poslal na improvizovaných sáňkách do věčných lovišť. Na závěr s myší zazpívá na playback Tichou noc. ()

zdeny99

Krteček v jedné z nejkratších a zároveň nejkrásněji nakreslených epizod soupeří s vránou o vánoční stromek. Mě nepřišlo, že by hlavní byl jejich souboj, nýbrž to, že našel brusli, na které se vozil po ledě. Bylo srandovní, jak to na ledě neuměl a kvůli tomu rozmlátil sněhuláka. Pěkné bylo i jak si vykračoval zasněženou ulicí mezi auty. Připomínal mi v tu chvíli Kevina ze SÁM DOMA, když šel z nákupu. [2457. hodnocení, 31. komentář, 91%] ()

ostravak30

Ještě poetičtější by mi přišlo, kdyby Vánoce Krtek oslavil i s dalšími zvířátky, minimálně mi chyběl zajíc. Nicméně v příběhu převládal právě souboj s vránou takže jsem postrádal lepší vánoční atmosféru. ()

Ta Vánoční nálada a ještě k tomu krtek a jeho kouzlo, prostě si sednout a koukat..a ještě někdy zas a znova :) ()