Seattle zasáhlo tragické zemětřesení. Během minuty je zničeno celé město, tisíce lidí jsou bez střechy nad hlavou, další tisíce se pohřešují. Je to největší přírodní katastrofa století, která zasáhla západní pobřeží. Vzápětí se země opět otřásá. Podle odborníků by mohly přijít další otřesy, které novodobě lidstvo nepamatuje. Jediná možnost, jak přírodní živel zkrotit, je použít jadernou sílu... (oficiální text distributora)

Ceberus

První díl je ještě docela v pohodě, hlavně se sledovatelnými triky. Příběh je stokrát viděné, ono se toho moc nového v daném žánru snad ani vymyslet nedá. S druhým dílem to pak bylo horší... Každopádně bylo fajn vidět zase jednou Beau Bridgese (gen. Landry z SG-1) a Kaley Cuoco (Penny z BBT) v jiných rolích, a na Kim Delaney se taky dalo slušně koukat. Chcete-li vidět jiné naprosto stejně béčkoidní katastrofické filmy, doporučuji Potopu nebo vizuálně uspokojivou Ledovou apokalypsu. ()

KillerZeli odpad!

To jsem si nikdy nepomyslel, že se tak naměju u katastrofického filmu, stačil by malý krok a stala by se z toho parodie na všechny kliše katastrofických filmů ()

lift666

Celkem dobrý.Škoda jen,že to bylo na dva díly.Každý z nich mi připadal o něčem jiném.Efekty zemětřesení a trhlin byly na svou dobu poveené.Herecké obsazení víc než ušlo a závěr nebyl špatný.Ale tak trochu se tento film nezmínil,že by byl sci-fi.A to je! ()

wopi odpad!

Úděsná kamera, kdy každá postava, ketrá se objeví v záběru je zazoomována blíž a zpátky, což se opakuje, když mluví. Kameramanovi ruku urazit. ()

Cverna

Jéžišmarjá! Hvězdy a pruhy zase poroučejí přírodě a díky vlastním obětem se jim to i podaří!!! Už se těším, až pomocí atomových bomb, zabrání velkému tání polárních ledovců! Ale jinak jsem se docela bavil... 2,5* ()

LarryW odpad!

Až bude v Japonsku zemětřesení, nemusí se bát, dají do zěmě jaderné hlavice - odpálí je a všechno bude OK. Zabrání tak jakési "řetězové reakci" ve zlomu. Tektonická deska, která se posouvá, se vrátí zpět...Pošlou tam z Ameriky nějakýho týpka, co to sám vše odpálí, určitě při tom zahyne, ale pří "srdceryvné" zpovědi, nezapomene dodat: mám tě rád synu, zapomněl jsem ti to říct...Následuje potlesk a veliká úleva Amerického prezidenta, který na vše osobně dohlíží...Ještě že toho taťku v Bílém domě máme...Ne odpálit nálože, ale Lafiu za tenhle odpad... ()

DansteR

Televizní katastrofa, která mohla stát za to. Bohužel poslední hodina to plně degraduje na tu 1*...film se tváří dobře, děj dává smysl (až na ten závěr) takže se na to i dá dívat. Škoda, že ten konec to tak pokazil :-( ()

R.I.S.A odpad!

Tuto sem myslel že vemu a vyhodim z vokna... do píči že se na to nevyserou točit takovou srágoru, v krámu sem za to dal 2 kila že si to pěkně zkouknu odpoledne u piva řikal sem si jo za ty prachy to snad nějak bude vypadat. Hovno , už v pulce to byla nuda jak kráva efekty poť mě jebat , no prostě kdo to zkouknul celí tak se musel aspoň 20x nasrat ..... a pak se z toho posrat ()

Barlog951

úmevný pribeh kde (ako inak) hraje naj úlohu Amerika :D ... tento film je dobry taq akurat na pobavenie :) BWT: ty Amici bi setko len atomovkami riesili :D ()

LOVE VOLE odpad!

Pokud by to bylo zařazeno jako komedie, přihodím dvě hvězdičky! Některým místům jsem se zasmál. Viděl jsem jen necelou polovinu, pak jsem to vzdal. ()

Matt_Farrell

Je mi jasné, že na tomto serveri pozerať na hodnotenie je zbytočné. Som rád, že takéto filmy sa natáčajú, aj keď ich je veľmi málo. Rozhodne sa na to pozriem radšej, než na nejakého hlúpeho Avatara. Dej je nabitý udalosťami, má vysoké tempo a ukazuje bezmocnosť ľudí voči prírode. Škoda, že aj dvojka nebola natočená rovnakým štýlom. ()