Je to již téměř rok, co byla v poklidném městečku Shallow Valley spáchána brutální vražda místní dívky, kterou se šerifu Jacku Sheppardovi nepodařilo objasnit. Právě se chystá z města navždy odjet, když se na schodech policejní stanice objeví mladík celý od krve. Jack musí svůj odjezd odložit. Brzy zjistí, že mezi mladíkem a loňskými strašlivými událostmi existují souvislosti... Jaké tajemství leží pohřbeno ve stínech minulosti malého města? Jaké hrůzy ještě čekají v lesích? Někteří lidé by si přáli, aby tyto otázky nebyly nikdy zodpovězeny... (Magic Box)

Shit

Tenhle film moc nesplňuje to co se od hororů očekává a to je že se budete bát, je sice pravda že se tvůrci o něco takovýho jako je lekačky pokoušeli, ale na mě to nšjak neplatilo, ale aspoň jsem občas byl trochnu napnutej, i když to moc častej jev nebyl. A neni tam ani to, co jsem od filmu očekával a to nějaký pěkný vraždy a nechutný záběry, všechno to je takový klipovitý a neni pořádně nic vidět, až na konec na kterým se vyřádili a bylo to celkem brutální, jediný čim se moc nešetřilo je krev, tý jsou tam opavdu hektolitry a stříká a teče odevšad, ale to přece jenom nenahradí atmosféru a napětí, který tady moc nejsou ()

dainio

Horor, ve kterém teče toliko krve, jako z nějakého jatečního masakru dobytka. První půlhodinka je vcelku zajímavá. Upoutá a dodá jistý pocit ztísněnosti a napětí. Fakt, že jo. Když se v šerifově revíru začne poflakovat mladík, jenž je celý od krve -- zaujmutí je nasnadě. Nemluvě o docela zdařilých efektech (jak jinak než s krví). Kdyby se film v této pasáži dobře podchytil a udál podobným směrem, mohlo se jednat o velice solidní záležitost. Takhlens, se ale "jelo" do klasického průměru, kdy se rozjel karneval typických kýčů, hororových banalit či nelogických reakcí. Divák, pokud není idiot, uhádne, o co vlastně jde. Kdo je za tím vším a jak asi dopadne. A to je docela škoda. Slušně našlápnutý snímek, který se nepochopitelně, režisérovi vyvlíkl z udice, a už ji nedokázal chytit. Nemluvě o beznadějném a ubohém konci, kdy se smrtelně zraněný šerif snaží zachránit kolegyni/policistku (najednou je úplně čilý a plný energie) z auta a poté křečovitě padá při honu na vraha. Vybalancování na nule. Plasticita vyprávění na bodu mrazu. Další příklad, jak se dá velice jednoduše zmrvit horor. ()

Mefistofelle

Tohle je bezkonkurenčně jedna z nejnesmyslnějších věcí, jaké jsem kdy viděla. A přitom to ze začátku nevypadalo tak hrozně. Jakmile se objevil zakrvácený kluk, těšila jsem se na kvalitní hororovou zábavu, ale po prvních deseti minutách se to zvrhlo v takovou snůšku nesmyslů, že mě to stálo hodně přemáhání, abych se dostala až k titulkům. Kdybych měla popsat, co konkrétně se mi nelíbilo, byla bych tu nejspíš do večera, tak to shrnu jednoduše takto: divné dialogy, divné postavy, děj na hranici mezi blbostí a úplným chaosem a téměř žádná gradace, jen směs "děsivých" scén. A docela pěkné efekty s rozlévající se krví to nemají šanci zachránit. ()

oli.G

Celkom zaujímavý príbeh a na ten neuveriteľne malý rozpočet výborné krvavé triky, ale... Už mi maximálne lezie na nervy, že takmer v každom druhom lacnejšom horore nechýbajú rozmazané a roztrasené zábery na stromy v duchu "bežím po lese s kamerou v ruke", doprevádzané šeptajúcimi hlasmi alebo zvukom tlkotu srdca. ()

peto580

jedna je za scénu v dome a ,,hororovo" dobré spracované masky ale ináč to bola fakt bieda. Keď sa zamyslím boli vo filme pasáže vďaka ktorým by som nadhodil ešte jednu navrch ale bohužiaľ. Alebo dám. Dám tomu 2 hviezdy. Jedna stále ostáva za tu scénu v dome a druhá je za celkom slušnú atmosfému na to aká blbosť to bola. Fajn, končím a už na profil tohto filmu nikdy nepozriem lebo budem nútený znížiť. ()

• Film bol natáčaný v okolí Los Angeles. Konkrétne na miestach Topanga Canyon, San Gabriel Damn a Sanna Ranch. Filmovanie trvalo 21 dní. (Jello Biafra)
  • Počas úvodných titulkov vidíme záber ženského tela, ktoré je pokryté drobnými muškami. Dotyčné telo v zábere patrí herečke Natalie Avital (Darby), ktorá mala počas natáčania celej scény na sebe okolo 5 000 ovocných mušiek. (Jello Biafra)