Neodolatelná rodinná komedie o trochu výbušném trenérovi univerzitních basketbalových týmů Royi McCormickovi (Martin Lawrence), který si víc užívá řádění kolem hřiště než vítězství. A teď po jednom ze svých dalších výbuchů emocí stojí před situací, kdy může přijít úplně o vše, pokud nedokáže, že umí vyhrávat i s chladnou hlavou. Na scéně se objevují Smelters, tým legračních vysokých mladíků, kteří v životě nevyhráli jediný zápas. Roy zdráhavě tým nešťastníků přebírá a na dlouhé úsměvné cestě k šampionátu zkouší použít všechna svá trenérská kouzla, aby naučil kluky, jak důležitá je oddanost ke hře a týmová spolupráce. Roy nachází novou životní lásku basketbal! (oficiální text distributora)

zelda82

Martin Lawrence sice neni buhvi jakej komik, ale osobne mi do role panovacnyho trenera basketbalu, kterymu vic zalezi na saku nez na hracich, tak nejak sednul:) A i kdyz je film predvidatelny az beda, je to i tak docela legrace... ()

Rathalos

Martin Lawrence v dalsej zo svojich komedii ako basketbalovy trener deti,jemu tento filmovy zaner padne ako uliaty,je to rodeny komik...:-) ()

bolf!k

Nevidet Lawrencuv ksicht, tak tomu filmu asi ani nedám šanci. Takhle se z filmečku vyklubala docela vtipná pohodovka, která po ránu příjemně sedne. Nejlepší scéna je jak to prostorově výraznější děvče zmlátilo kolemjdoucího a navrch mu ukradla skejta :D ()

ninho

Naprosto ohraný příběh, který je podaný podprůměrně. Ale jako rodinný film na jedno podívání se to dá vydržet. Nakonec 2* z toho důvodu, že jsem ještě neviděl Agenta v sukni 2- tam se bude asi hodnocení pohybovat níž. A to mi ve většině filmů Martin Lawrence nijak nevadí, spíše naopak. ()

Kvasekus

Nic novýho...všichni jsme asi tušili jak to dopadne, ale co. Martin je celkem fajn herec, ale má za sebou pár lepších filmů. 55% ()

DEMON

Naprosto predvidatelny dej, malo vtipne, ale raz sa to da pozriet bez ujmy na zdravi a s vypnutym mozgom to dokonca moze byt celkom fajn straveny cas. ()

RajCZitko

Martin je prostě supr herec, kterej svýma hláškama tomu dodáva takový šmrnc. Bez něho by to bylo mnohem horší. Pořád je to ale jako film docela klasická pokádka, která mě v ničem nedostal.Tedy krom posledního momentu, kdy se badguy trenér raduje a nese ve vzduchu kluka a pak ho zahodí - to mě dostalo do slz :D ()

Bezda22

Klasika co nevohromí, ale nijak zvlášť neurazí. Na sobotní po-obědovej čas, kdy neni co dělat a v televizi je jinak hovno, to naprosto stačí... 50% ()

L3G1ON4R

Další z řady Lawrencových rodinných komedií. Jednoduchá americká zápletka dostane i z těch největších ztracenců světa úplné maximum. V čele 1/2 mizerů udává tempo kouče, který má rozehráno na hřišti a v životě. ()

Bulish

Film, u kterého si můžete na začátku tipnout, jak to dopadne, a nejspíše se trefíte. Každá situace je opravdu předvídatelná a žádné překvapení se nekoná.. Martin Lawrence se sice snaží, ale bohužel ani to filmu moc nepomohlo.. Ale abych jen nekritizoval, najdou se tam i relativně vtipné pasáže a i když je to předvídatelné, koukat se na to celkem dá.. ()

Boudyy

Velmi předvídatelná komedie, která ale místy pobaví a skvěle si při ní odpočinete. Další příběh lůzrů, kteří se vlastní pílí dostali z nuly (a to i ve skore) do finále šampionatu, které je celostátně sledováno, aby ze sebe odevzdali to nejlepší a získali titul. Ano, je to určitě inspirující, ale kolikrát to tady už bylo? Nemluvě o vrcholném finále, kde bych raději nechal naše hrdiny o ten bod prohrát, namísto trapného klišé s "nečekaným" zvratem, kdy po skončení základní hrací doby, když už se soupeři radovali z vítězství, ještě rozhodčí nařídil dva trestné hody a oba tam spadly... Navíc motiv z Rockyho v kombinaci s frajery kráčící jako největší bossové po chodbě své školy mi přišel trapný... ()

radys.v

Dalo by se říct, že je film i zábavný a vtipný. To ano. Bohužel, v amerických filmech není otřepanější téma, než studentský basketbal. Mnohé z nich jsou alespoń dle skutečného příběhu, to se ale netýká tohoto výtvoru. V zásadě jsem se na to dodíval jen díky Martinu Lawrenci. ()

pekas

Lawrence už byl i v trochu lepší formě, no ale koukatelné to jakž takž bylo. Prostě průměr na vypnutí mozku a sem tam zasmání. Zde je 52%? Tak to jednou sedí úplně přesně, to podepíšu. 52% ()

Filipes

Klasická průměrná komedie u které lze zase na pár minut vypnout. Třetí hvězdičku má u mě Martin Lawrence za ztvárnění normálního trénéra ( dobrý hadry) a nenormálního kněze. Jinak na děti je fajn pohled, basket nic moc ale co se namáhat. Závěr s Eye of the tiger vkusně ukončuje podstatu rodinných komedií a u mě to má Lawrence furt dobrý. ()

BradleyT

Další americká kýčovina stále podle stejné šablony. Od první minuty je Vám jasné jak to dopadne. Mám pocit že takové filmy vyrábějí snad někde přes kopírák. Fuj. ()

sirrgulo

Typická americká rodinná komedie, kterých se v posledních letech točí opravdu mnoho. Tentokrát se děj motá kolem basketu a trenéra Roye, který je zaslepen svou slávou a tak se chová jako blbec. Nakonec prostřednictvím malých dětí změní od základu svůj životní styl a napraví se. Film není nic převratného, párkát se u něj zasmějete, ale to je asi tak všechno. Koukat se na něj, ale dá. ()

Insomniac

Slabe, slabe, slabe... Bez napadu, vsetko sme uz videli x-krat a este to ani nefunguje. A na konci to aj tak bolo s preslapom:) ()

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)