Neodolatelná rodinná komedie o trochu výbušném trenérovi univerzitních basketbalových týmů Royi McCormickovi (Martin Lawrence), který si víc užívá řádění kolem hřiště než vítězství. A teď po jednom ze svých dalších výbuchů emocí stojí před situací, kdy může přijít úplně o vše, pokud nedokáže, že umí vyhrávat i s chladnou hlavou. Na scéně se objevují Smelters, tým legračních vysokých mladíků, kteří v životě nevyhráli jediný zápas. Roy zdráhavě tým nešťastníků přebírá a na dlouhé úsměvné cestě k šampionátu zkouší použít všechna svá trenérská kouzla, aby naučil kluky, jak důležitá je oddanost ke hře a týmová spolupráce. Roy nachází novou životní lásku basketbal! (oficiální text distributora)

Botis

To už tady všechno bylo... 1 hvězdičku dávám za holčinu, která dává každému pěstí na potkání. ()

PatrikP4

Jediné co tady za to stojí jsou ksichty Lawrence... Příběh je klasický a celkem nudný a hodně předvídatelnej... ()

Lucka07

Trochu lepší komedie, která nepřináší nic nového, zajímavého nebo převratného. Pro rodinu ovšem dobrý tip na příjemně strávený večer. ()

MilesWheeler

Viděl jsem to v telce a bavilo mě to. Komedio s předvídatelným průběhem a ještě předvídatelnějším zvratem. Zkrátka samé "klišé". Ale pobavilo, dávali to v telce. ()

KapitanKuraz

Nič nové, do kina by som na to určite nešiel, ale na sobotné poobedie postačí. Podarené podanie, Martin Lawrence nesklame. Hovadina za tri*. ()

Gr!mReefer

Pohodovej film na sobotní odpoledne, ale myslim, že i jindy by se to dalo přežít a člověk se dobře pobaví. Vážně mě překvapil ! ()

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)