Dnes v noci nevěř nikomu! Když Nora Timmer (Jolene Blalock) zabije ve své posteli jednoho chlápka, udá se v sebeobraně, dříve než vyjdou najevo podivné okolnosti jejího vyprávění. Cole, okresní prokurátor musí záhadu vyřešit před svítáním, nebo bude vtažen do jejich sítí. (oficiální text distributora)

Hopper

Je to tak na pomedzí medzi 3 a 4. Samotný film má spád, ale dopláca až na príliš veľkú prekombinovanosť, ktorá je logicky nevieryhodná a pokiaľ divák nedáva dobrý pozor, zrazu zistí, že sa stráca (čo sa však môže stať aj keď pozor dáva). LL Cool J hrá svoj štandard, Ray Liotta patrí do takéhoto typu filmov, Blalock mňa osobne nezaujala a ostatní sú už len do počtu. S lepším režisérom to mohol byť vysoko nadpriemerný thriller, ale aj tak ide o relatívne príjemné prekvapenie. ()

kolemjdouc

když jde o prachy (a o ty jde vždy ) na prvním místě, tak je průšvih na světě. Příběh je založen na tom že: já jsem já ,vlastně ne já jsem on,on není on, ten je mrtvý.Ona není černoška a je vůbec i bílá?Asi jo u kořínků vlasů....A vidět z toho všeho zdecimovaného Liottu se kterým si tam hráli jak s pingpongovým míčkem mě netěšilo, protože je to můj oblíbenec.Kdo film nesleduje pozorně a hlavně neposlouchá tak se v tom ztratí ,což není problém filmu ale nepozorného diváka.Jedna jediná věta pronesená jen tak ledabyle (je na divákovi jestli ji zachytí a popracuje s ní) vás navede tím správným směrem.U mě dobrý. ()

Santino7

Mám rád filmy, ktoré pôsobia inteligentne. Opačný pocit mávam z tých, ktoré inteligentné nie sú, no za každú cenu sa tak snažia vyzerať. A obávam sa, že Slow Burn je žiaľ tou druhou variantou, zaručene. Ako prvé by som chcel uviesť, že kto z osadenstva bude tým tajomným prefíkaným šéfom gangu som správne odhadol prakticky už v úvodnej zhruba pätnásť až dvadsaťminútovke. A vzhľadom na to, že sa nepokladám za človeka s extrémne vyvinutým inštinktom z fleku odhaliť "páchateľa" (bodaj by - znie to fajn, veď kto by nechcel, však?), toto moje zistenie za kompliment smerom k scenáristovi nepovažujem. Vadilo mi aj to, že čím bližšie som bol k záverečným titulkám, tým väčšia bola u filmárov tendencia čo najviac dopliesť diváka, aby výsledné odhalenie bolo čo najviac šokujúce a aby sa vďaka tomu v konečnom dôsledku dostavil dojem o inteligentne pôsobiacom filme. Lenže ono to až tak úplne nevyšlo, má to hneď niekoľko háčikov. Za ten najväčší považujem fakt, že nasekať do záverečnej desaťminútovky toľko zvratov, koľko sa len zmestí (a ešte omnoho viac), to ešte ihneď neznamená, že film má nejak obzvlášť premyslenú pointu. Napriek tomu mi tá očividná snaha o nejaké to tempo ku koncu svojím spôsobom sympatická aj bola, pretože konečne sa začalo niečo diať, aspoň na chvíľu. Aj keď samozrejme, bolo už príliš neskoro - desať minút z hodiny a pol je stále málo, výpočty proste nepustia... Film sa totiž zvyšok času vliekol príšerne pomaly a k tomu všetkému bol nanajvýš nezaujímavý, ba dokonca až nudný (po vizuálnej stránke detto). A nezachránilo to ani obsadenie - Liotta tentokrát pôsobil absolútne neprítomne, takým bezradným dojmom, vlastne ani nič poriadne nehral (ono po pravde ani nemal čo, treba podotknúť, že vzhľadom na scenár sa ani nejak extra vyniknúť nedalo). Jediný kto zaujal bola ak tak Jolene Blalock, a to tiež iba výzorom. Tie neustále primitívne dialógy o tom, či je mulatka alebo beloška ma už začínali štvať, bolo mi to ukradnuté. Avšak nejdem už radšej toľko kritizovať, ono to zas až tak obrovská tragédia predsalen ani nebola, v rámci žánru sa nájdu aj omnoho, vážne omnoho väčšie prúsery. Proste film na jedno pozretie, taký nemastný-neslaný, ktorý v ničom nejak obzvlášť nevyniká. A žiaľ ani obzvlášť nezaujme, teda minimálne u mňa to tak platilo. 2/5 ()

klokyn

Pointa strieda pointu, až sa v tom človek, ktorý si na chvíľu odbehol na záchod, môže stratiť. Sú to lepšie tri hviezdičky. ()

MickeyStuma

Koncepce snímku je podobná americkému počinu z roku 2000 'Podezření’ a francouzskému z roku 1981 'Svědek’. Jen noc má prokurátor na to, aby vyřešil případ plný nesrovnalostí. ‘Slow Burn’ je originální název, který by se dal přeložit jako ‘Pomalé Hoření’, což značí, že pomalý je i tento film. Komorní vyprávění se nese v tajemnu nad všemi výpověďmi zde pronesené a jako správný detektivní děj má své propletence a tajemství. V jistém smyslu jsou pro někoho až moc okaté nápovědy k odhalení, pro někoho je vše až moc naroubované do složitosti. Atmosféra pro popkornové diváky nudná, pro ty ostatní vcelku zajímavá. Jen při pozorném sledování a přemýšlením nad všemi souvislostmi se dá snímek užít. Jinak bohužel. ()

Pekisan

Ja som to vedel, ze najvacsii podrazci su zenske:)))) Nic specialne sa o tomto filme povedat neda. Proste nikomu neublizi. Pekna hra s par zvratmi a cestnym "poldom". Milujem filmy na nedelu videne...v nedelu:)) ()

PenaPP

Strhující film se zápletkou plnou nečekaných zvratů a hlavně s brilantní Jolene Blalock v hlavní roli. Doslova jak se píše v textu distributora... "nevěřte nikomu". ()

Lichty

Nebudu chodit kolem horké kaše, Wayne Beach je loser. Dobře promakaný a komplikovaný scénář natáhnul do pouhých devadesáti minut a závěr měl být alespoň o čtvrt hodiny delší. Dále nevyužil potenciál velmi slušných herců, gangsterská retra natočil bez jakékoliv fantazie a prostě slušně napsaný film dotáhl do naprostého průměru. Soderbergh, Caruso nebo aspoň Bird by ze Slow Burn udělali výbornou záležitost... ()

mirkath1

Maličko překombinované avšak dalo se v tom orientovat. Ray Liotta jako vždy dobrý a Jolene Blalock bych zbaštila a jako číňanku :) ()

Mamlas

Překomlikovaný, velmi se táhnoucí a nudný film postavený na nudných dialozích a stejné nudných a otravných postelových scénách. ()

Orhalmi

Super film, Pěkně zapeklitém dobrý spád, vynikajícíc zápletka. Výběr herců taky neměl chybu. Soundtrack 100% . Ray Liottu jsem už dlouho neviděl a tady mu to sedlo dobře. Zahrál si i LL Cool J hlavu gangu, ale nejdná se o vypatlance v basketbalovém tričku s řetězama na krku. Vzdal hold i Tupacovi.. Jolene Blalock jako "světelná hříčka" taky hodně dobrá. Zatím hrála jen vedlejší TV role, takže gratuluji.Bylo se na co koukat.Letos bude v hlavní roli thrilleru ShadowPuppets, tak jsem zvědav, ale myslím, že tady máme další vycházející sexi hvězdičku, která může být černá, bíla i hnědá:-) Akce bylo tak akorát. Já bych řekl, že inteligentní černošská gangsterská krimi. Opravud velmi dobré, napívnavé až do konce. Takže na to, že se jednalo o debut režiséra Wayne Beacha opravud vynikajícíc. Držím palce Beachovi i J.Blalock. ()

Ville183

Nečekaně dobře udělaný thriller, se složitou zápletkou a temnou atmosférou. Chvílemi jsem se ztrácel v množství jmen. Myslím, že má i na 5*, ale proč jsem dal jenom 4*, to říci nedokážu. Prostě něco chybělo... ()

david666

Námět špatný není - je zde plno zvratů ale přesto mě to nějak nevzalo. Herci mi taky nepřipadali moc přesvědčiví. Chybělo mi tady větší podkreslení postav, abych se s nimi ztotožnil.Taky těch postelových scén mohlo být míň. Kdyby takový materiál dostal režisér typu M.Manna nebo T.Scotta byla by to asi bomba. ()

veverysiak

Vynikajúci námet, toľko kľučiek a klamaní tela a pritom to vôbec nevyznelo nejak násilne a nepresvedčivo, ku koncu som bol už nervózny viac ako štátny návladný, lebo v každom som videl Dannyho, aj v návladnom, no a keď to skončilo, neveril som, že ten chytený je ten pravý, vedel by som si predstaviť aj dlhšiu stopáž, aj keď väčšine to zrejme išlo na nervy, slušné bolo aj herecké obsadenie, Liotta a kvalitný výkon je klasika, prekvapila ma Blalock, takže 80%. ()

Kozlowski8

Příběh se točí kolem mladé asistentky státního návladního, která byla znásilněna a údajně v sebeobraně zastřelila onoho násilníka. První část je poněkud roztažena dlouhými dialogy, druhá půlka je lepší, ale možná až příliš překombinovaná, chvílemi jsem se ve jménech a vztahových kombinacích začínal trochu ztrácet. Neztratil jsem se však zcela a nakonec to nebyla žádná katastrofa, spíš průměr, na který asi brzo zapomenu. ()

draxxi

Mam rad filmy, kde se vse obcas prekvapive zvrati...., ale tadyi ten konec pripadal uz vazne moc.... Ale jinak peknej film a nadherna hlavni hrdinka.... ()