krusty2 odpad!

Takeshi Kitano to coho si sa to dal.Preboha ved to nema absolutne ziaden dej.Bud som ja blb,alebo na to musim byt japonec.Este ze tam je ta krv a neake pekne gore sceny inac to nema hlavu ani patu.Film o ludskom osude,vyvoji,dusevnom napredovani a podobe sa da urcite ovela lepsie nakrutit ako toto. ()

Puol

Nejak som tie múdrosti a filozofovanie nepobral. Japonské dejiny nepoznám, takže mi množstvo odkazov a dobových záberov nič nepovedalo. Pozrieť sa to dá a krvou Miike rozhodne nešetrí. ()

dokktor

co k tomu dodat? asi nic. Miike nás už na začátku varuje sám... - Kdo je to? - Je to ten s podobou a přece bez podoby. - Je to ten s duší a přece bez duše.. - Upřímně řečeno je ztělesněním absurdity.. ()

Pořez

Meče, šípy, pistole, pušky, samurajové, kravaťáci, zásahovka, civilisti, středověk, "mimověk", válečná léta, současnost... Tohle jde mimo mne a težko v tom hledám smysl. Snad nějaké podobenství války? Kdo ví... Tak snad hvězdu za představivost a školní výklad slov "láska", "demokracie" a "národ"... Zato-ichi byl teda rozhodně lepší! ()

JimiH

a jednu stranu oceňuju neskutečnou výpravnost snímku a exploatační rovinu, ovšem zároveň musím podotknout že tahle výprava utrápené duše za vykoupením mohla být podstatně kratší a tudíž zanechat větší chuťovej ocas. Takhle z toho Mikeemu vznikla lehce rozvařená rýže. ()

Mocoft

Dost hrozná divadelní hra, kde hlavní představitel zosobňuje ducha odplaty. Dratické scény plné krve střídají rozhovory o existenci a iracionálnu. ()

jack_scott

Kdo neviděl, neuvěří. Kdo neuvěří a uvidí, tak možná nebude věřit stále. Super Miikeho kousek- ***** a 100%. Hlavní je nesnažit se to chápat....:-) Ten umělecký dojem je prostě porovnatelný s máločím. ()

Carnosaurus

Šílená jízda plná opravdu zajímavých myšlenek, nekompromisní brutality a sexu, která se těžko hodnotí. Na jednu stranu obrovské zklamání. Na druhou stranu odvážný experiment. Roztříštěný a těžko uchopitelný film - sen. Nudný, ale fascinující zároveň. "Jsi tak krutý, protože jsi člověk? Nebo jsi člověk, protože jsi tak krutý?" Mazec! ()