Man on the Run

• Velká Británie Man on the Run

Skutečný příběh o malajsijském skandálu, ve kterém si ambiciózní podnikateli vytunelovanými penězi pomáhal ke konexím s filmovými hvězdami a politiky. (Netflix)

Arsenal83

J. Lo sa má čo ešte učiť. Tento pán pridal len pár písmeniek, v rodnom liste mu stojí Jho Low, a je to hneď rozdiel. Nadváha síce asi metrák, ale on sa nepotrebuje retušovať ako pani diva, keď spreneveril skoro 5 miliárd dolárov. A fotečky s Leonardom DiCapriom tiež má a bez jeho 100 miliónikov by film Vlk z Wall Street možno ani nevznikol. Odrazu si celebrita, no a keď ti na to konečne prídu a ty máš prachov plnú prdel, tak na čo by si do teplých krajín utekal, keď hen za rohom sú starí dobrí komunisti, kde je každé súkromné vlastníctvo pochybné? Takže vlastne pán Jho Low už oficiálne nič nemá a v Šanghaji môže fajčiť smog. ()

Aljak

O chalpovi menom Jho Low som v živote nepočul, takže ako absolútne nezainteresovaný človek som bol zvedavý "kto to je?". Dozvedel som sa kopu zaujímavých vecí, až je to desivé, ako sa úplne nepodstatný človek dokázal takto dostať do popredia a vydobyť si meno aj vo svetovom showbiznise. Škoda, že sa všetky tie veľké hviezdy odmietli do dokumentu akokoľvek vyjadriť. Čo sa týka dokumentu, tak musím uznať, že pre nezaintersovaného človeka je pomerne ťažké sa v tom celom zorientovať a dosť mi tu chýbal nejaký tutoriál k tomu, kto je kto a čo sa to vlastne dialo? Na môj vkus to bolo dosť neprehľadné a tým pádom divákovi uniklo poriadne veľa súvislostí a kontextu (tak ako napríklad aj mne). 2* ()