Kimi no koto ga dai dai dai dai daisuki na 100 nin no kanodžo

• Japonsko 君のことが大大大大大好きな100人の彼女 (více)
Japonsko, (2023–2024), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Série(2) / Epizody(24)

Rentaro Aijo byl na základní škole stokrát odmítnut. Navštěvuje svatyni a modlí se, aby měl na střední škole více štěstí. Zjeví se mu Bůh lásky a slíbí mu, že brzy potká 100 dívek, se kterými je mu souzeno randit. Má to však háček – jakmile mu osud někoho představí, musí se ti dva do sebe zamilovat. Pokud to neudělají, zemřou. Co potká Rentaro a jeho 100 přítelkyň na střední škole? (mikki089)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (13)

Season 1 (2023) (S01)

Rentaro ma porozumenie pre rôzne typy a zároveň vidí v každej to co ju robí unikátnou osobou. Zabalené v over the top japonskom šate se vším všudy ako to poznáme z tohto žánru. ()

Kimi no koto ga dai dai dai dai daisuki na futari no kanodžo (Ato 98-nin) (2023) (S01E01)

Japonci vedia spraviť hype na čokoľvek, aj na nestastnika ktorého odmietali baby od úplného narodenia. Šťastie sa však obracia a na strednej sa naňho začnú lepiť a nedajú mu pokoj. Samozrejme nemá na výber lebo ich osud a životy má vo svojich rukách. Vtipné sú myšlienkové pochody postáv, ktoré sa snažia vymyslieť rôzne triky aby naklonili misky váh vo svoj prospech. ()

Hadžimete no čú (2023) (S01E02)

Vymyslieť komplikovaný ale zaručený spôsob nahodnosti bez preferencii bol tak absurdný a vtipný, až predčil zvyšok epizódy. Miestami je to ale dosť rozhádzané, napríklad to ufo som vôbec nepochopil. Stará učiteľka je dosť drsný postrach. Škoda, že sa mi nezobrazuju titulky ku konverzácii počas prekladu textu na obrazovke, takže miestami je to o čosi ochudobnene. . ()

Mukuči na hime to kiši to buši (2023) (S01E03)

Knihovníčka je podivuhodná, ale aj ku podivu hodná. Jej spôsob komunikácie je taký japonský, pekne reflektuje neschopnosť komunikácie s ostatnými žiakmi a zároveň sa nevyhýba opisu šikany, ktorej sa jej dostáva od asertivnejsich spolužiačiek, ktoré nechápu jej stav a tlačia ju do uniformity. Len skutočný soulmate jej dokáže porozumieť a oceniť jej ostýchavú osobitosť. Rentaro sa fakt hecol a svojim nasadením predčil všetky očakávania. ()

Ičaiča kai to omoikija (2023) (S01E04)

Rentaro si uvedomuje, že priateľky by mali byť úprimné nielen k nemu ale aj k sebe navzájom, ináč budú pod povrchom vrieť negatívne emócie. Prichádza tak s plánom hry ktorá má utuzit vzájomné vzťahy. Sleduje reakcie a prichadza na to ze musí sám na chvíľu vzdialiť aby si mohli baby vydiskutovat nevyriesene problémy a pohnúť sa spoločne vopred. ()

Kóricuteki na kanodžo (2023) (S01E05)

Už pri prvých opening scenes ma zaujala postava menom Nano. Tak ju tu máme, na prvý pohľad chladná bifloška ktorú nezaujíma nič len efektivita práce, čísla a výsledky. Ako sa dá vytvoriť si vzťah s takou osobou a rozbiť jej štít nedostupnosti? Nás hlavný hrdina si dáva výzvu, rande v lunaparku, ktoré rozhodne ich ich ďalšom spoločnom živote. Jeho vnímavosť je ozaj obdivuhodná a darí sa mu nájsť si cestu aj k takému stroju ako je Nano. ()

Minna Daisuki Mizugi Kai (2023) (S01E06)

Pool časť so sebou opäť prináša aj menšie trable a to je nízke sebavedomie niektorých postáv v blízkosti tých vyvinutejsich. Skúsenému oku hlavného hrdinu však nič neunikne, avšak najprv sa bude musieť popasovať s klinickou smrťou do ktorej ho dostali nepredvídateľné okolnosti. A medzičasom na scénu prichádzajú okazali pool boys. ()

Hadžimemašite no okusuri šódžo (2023) (S01E07)

Nemám rád upišťané tipy, ktoré predstieraju cutness a toto je presne the chem girl. Teda v jej drugged verzii. V original by bola lepšia. Toto je zároveň prvá dvojčasť, takže, to be continued... ()

Kiss Zombie Panic (2023) (S01E08)

Upišťaná Kentaro je stále najslabším článkom, našťastie vie hlavný protagonista využiť jej dualitu v najťažších časoch. ()

Ai to tamaší o kaketa seisen (2023) (S01E09)

Hakari našla zaujímavú aktivitu spojenú s hadzanim kytice, čo si nemôže nechať ujsť žiadna nádejná nevesta. Na Hakari ale číha veľké nebezpečenstvo, proti ktorému bude veľmi ťažké bojovať. ()

Love Mission: Impossible (2023) (S01E10)

Mission impossible začína v Hakari mansion. Tím je odsúdený na zánik ale je vtipne zohrany a cestu k Hakari si riadne užije. Hakarina matka (Hahari san, skvelá slovná hračka) má šialený príbeh o tehotenstve v 13. rokoch, ktorý je samozrejme úplne cez čiaru. Osobne som čakal na záverečný twist, ktorý predsa prišiel. ()

Kono inoči ni kaete mo (2023) (S01E11)

Hahari san hrá úplne inú ligu ako dievčatá zo školy, okrem all in party vie presne co chce a ide si po to. ()