Protizločinecká jednotka NAKA už dlhší čas rieši mafiánsku skupinu Darka Besarabiča (Predrag Bjelac). Všetko nasvedčuje tomu, že sa chystá predať nákladiak poloautomatických pušiek, granátov a samopalov kupcovi, ktorý vyzbrojuje extrémistické skupiny. Do akcie musia nasadiť aj policajta Emila Slobodu (Michal Kubovčík), ktorý doteraz pracoval ako analytik. Pri akcii ho postrelia a keď sa v nemocnici preberie, začnú sa diať divné veci. (TV JOJ)

Arsenal83

Začiatok s prestrelkou totálna katastrofa, kde sa ukazuje, v akom záseku pracujú naši herci, dramaturgia a to ešte asi aj na príkaz režiséra. Veľmi zle a myslel som, že ide o ďalší výkal z hnojky. Ešte šťastie, že som si overil informácie a zistil, že ide o prerábku z Česka a tá je zas niečo ako prerábka Randalla a Hopkirka. A ukázalo sa, že niečo to do seba môže mať. Len sa Predrag musel stať duchom, lebo tam to hláškovanie začína. ()

Simon.Dobes

Ako prvá časť seriálu veľmi fajn. Najmä ak pri úvodných dvadsiatich minútach trochu prižmúrime oči. Predrag Bjelac výborný a chémia medzi ním a Kubovčíkom funguje. Zatiaľ tak 3,5/5. ()