Mstitel beze jména

• Hongkong Wo shi shui (více)

Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou pamět, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie. S pomocí dvou krásných bojovnic musí Jackie překonat kontinenty a čelit ozbrojeným zabijákům a zlověstným spiknutím na každém kroku. (Bonton Home Video)

Sign

Tak přesně takhle si představuji akční film, akce jak se rozjede, nemá konce, jen příležitostné pauzičky abyste si stačili odpočinou, děj je náhodou velice povedený, takový Jackiho Agent bez minulosti, Jackie zde opět hraje a nechápu stále jak někdo může tvrdit že ne, Jackie si prostě vytvořil svojí vlastní ikonu stejně jako Bruce Lee a to se cení, také je to rozhodně jeden z jeho nejnebezpečnějších filmů pro něj samotného(těch životu nebezpečných kousků je zde opravdu moc) a finální souboj je doslova bech deroucí, Bravo Jackie! ()

Hashirama

Film, který tvoří jen závěrečná bitka na střeše mrakodrapu. Vše ostatní je jen spotřební DVD bordel, který se snaží vměstnat hongkongskou patinu do tuctové variace na Jasona Bourna...a zoufale mu to nejde, protože ve všech dílčích aspektech s čestnou výjimkou kontaktních bitek evokuje spíš než co jiného éru starých vandammovek a seagalovek (jen bez těch macho póz), a to ze scenáristického i hereckého hlediska. ()

Likan7

Akční komedie s tím nejlepším (a nejhorším). Přesně ten Jackie Chan, jakýho si pamatuju. Po čtyřicítce začal točit ty nejznámější filmy a mě to baví. Jeho kaskadérské kousky jsou skvělý, do akčních scén dodává přesně ten vtip, jaký mám od něj rád a vyhledávám ho. Příběh je samozřejmě legrační, stejně jako záporáci, ale Jackie to v pohodě utáhne. Bavilo mě to celou dobu a nemám vlastně důvod tomu dávat průměrný 3. ()

Nix

Tady je Jackie ve formě. Příběh je fajn a celé to odsýpá, akce tu je a je fakt zábavná, tady se Jackiemu opravdu povedla kombinace akce a komedie. Tohle mne dycky baví a závěrečná bitka na střeše je taky super. ()

Vtipna akční scéna na střeše v závěru filmu při které dokonce zazní úryvek z Vltavy od B. Smetany. ()

danielwanderer

Nesledujem Chanovu kariéru, ale mám taký pocit, že viac týchto hongkong/akčných/komédií mám po tejto jednej dosť. Btw. nebyť toho strašného účesu, tá novinárka bola celkom kočka :P. ()

RajCZitko

Jako při jakémkoli jiném filmu s Jackie Chanem jsem se opět neuvěřitelně bavil. Ten týpek prostě umí, to se musí nechat .) ()

movemat

Možno ma to až na 4 hviezdičky nebavilo, no Jackiemu proste neodoláte a pod 4 hviezdy ho dávate len s ťažkým srdcom. ()

xxlch

Kdo má rád Jackieho,tomu opravdu nevadí nějaké ty "ujetinky".Jeho filmy jsou vesměs koukatelné jako dobré akční komedie, u kterých není třeba přemýšlet ale pouze se bavit a jako vždy, i tady je super choreografie bojovek. ()

Renie42

Jackie Chan opět zazářil. I když má své o malinko lepší filmy, i tady jsem se zasmála. Ale začátek byl pro mě hodně nudný, začalo mě to bavit, až se probudil u afrických domorodců. Některé scény byly vydařené, některé až nudné. Neví ani komu věřit a mě se to tam začalo plést, kdo dělá u koho, kdo je ten špatný atd. ()

Stejšn

Jeden z těch lepších filmů Velkého Gumáka. Kopací scéna s dřevákama je nazapomenutelná, stejně jako pasáž v poušti. ()

Pitryx

Svěží komedie v obvyklém stylu, nic překvapivého, ale také nic nudného. Myslím, že vcelku v průměru ostatních Chanových filmů. Nesmyl v logice, Chan říká šéfovi CIA, že mu neprozradil, že je v kavárně. Schválně jsem si ten úsek pustil znovu a zcela jasně mu to říká. 2013081110123/10455 ()

matobystro

Asi každý má jeden obľúbený film z kategórie tým priemerných, a toto je môj obľúbený. Tohto Chana pozerám snáď od svojich 5 rokov a vždy sa zabavým. ()

subic

Na zem spadl meteorit, který v sobě skrývá neuvěřitelnou energii, akorát že ho chce získat pro sebe víc lidí vč. jednoho bývalého generála. Akce v Africe: Pozoor! Jak se jmenujete?! Ne-ví-me! Odkud jste?! Ne-ví-me! Bylo jich 9, přežil jen Jackie Chan, zachránili ho domorodci a ještě snad i vyhrál Namibijskou rallye v Mitsubishi Pajero. A tady legrace končí, přichází hoši ze CIA a začíná akce a jede se do Rotterdamu nazout do dřeváků. Akce není vůbec špatná, autová honička Mitsubishi Lancer Evo IV vs. trojkové BMW je zábavná, triky jako výbuchy apod. odpovídají době, kaskadérské kousky celkem slušné i ta poslední klouzačka pro prosklené šikmé střeše. Celkově to není vůbec špatné. 70% ()