Jin san jiao qun ying hui

• Hongkong 金三角群英會 (více)

Dvojica drsných policajtiek Moon (Moon Lee) a Bullet (Yukari Oshima) sa vydáva do Thajska, aby rozbila najväčší miestny drogový syndikát. Na celú operáciu majú neuveriteľne krátku dobu – len 10 dní. Ich cieľom je Yie Feng, gangsterka venujúca sa obchodu s bielym mäsom, falšovaniu peňazí a pašovaniu drog. A práve sa chystá predať veľkú zásielku drog, čomu policajné duo mieni zabrániť za každú cenu... (beso74)

tichyBob

Docela zklamání. Soubojů málo. Nejvíc se mi líbil hned ten krátkej na začátku. Spíše se tu zběsile střílí, což mě osobně moc nesedlo. ()

Lacike

Ďalší Girls with guns film v ktorom policajtka Moon Lee chce dostať drogových priekupníkov. No a keďže to je lacné béčko, tak sa to odohráva v nejakom prdelákove v Thajsku. Jediným osviežením je to, že Yukari Oshima tu hrá kladnú postavu a to parťáčku Moon Lee. Film pôsobí strašne lacno. Síce je tu dosť prestreliek, ale vyzerajú celkom amatérsky a nudne. Záber na Moon ako strieľa a protizáber jak do kamery strieľa zloduch. A tak dookola. Najdivnejšie je, že sa akčné scény s pribúdajúcimi minútami neustále zhoršujú. Takže tie najlepšie sú na začiatku. Zaujme už kratučká bitka hneď od prvých sekúnd filmu v ktorej Moon dostane na prdel od Garyho Danielsa a porazí ho riadne nefér. Ďalej tam má ešte pár celkom slušných bitiek jak Yukari tak Moon. Ale v druhej polovici filmu sa prakticky len strieľa a to spolu s fádnym príbehom začne rýchlo nudiť. 4/10. ()

kinderman

Zábavný příspěvek do subžánru girls with guns, v němž se dvě agentky (Moon Lee a Yukari Oshima) snaží překazit masivní obchod s drogami. Škoda, že větší prostor při soubojích nedostala osobní strážkyně hlavní záporačky, ta ženská s bičem. ()