Studentka Naina, které se neúspěšně dvoří sukničkář Rohit, zjistí, že do protějšího domu v jejich newyorské čtvrti se přistěhoval trochu oprsklý, ale sympatický Aman a milostný trojúhelník je rázem na světě. Tentokrát s poněkud neobvyklým rozuzlením. (5150)

Dalessia

Ani vo sne by ma nenapadlo, že ide o film, ktorý sa po prvej polke trafenej zábavnej časti, v druhej premení sa dojímak, ktorý spôsobil, že som zavlhčila celý balík kapesníkov. Neskutočne emotívna pesnicka "Kal ho na ho" sa zapísala do môjho srdca i mojej duše. Shahrukh opäť predviedol exceletný výkon trafeného blázna a obetavého romantika, ktorému som zožrala každú jeho slzu. This movie changed my life! Hudba takisto perfektnááá! ()

cunicekb

Snad ani není třeba komentovat, film mně zasáhl přímo do "srdce". Člověk který umírá má plno síly rozdat se svému okolí, aby byli všichni šťastní na svůj úkor a přesto si života užít až do poslední chvíle. Kdyby lidé nebyli slepí a dokázali být láskyplní , obětaví a přející, jak by bylo za zemi krásně. Tento film má takové podobné poselství, které je dobře obaleno v extrémní romantice, aby to s člověkem pořádně zacloumalo. Jediná snad výtka ke konci filmu - chtěla bych vidět umírat kardiaka, který by byl schopný dýchat, natož pak mluvit bez kyslíku, ale to je jenom moje deformace..... ()

rigby

Typicky americký film. Diskotékové rytmy, Pretty woman. To vše ještě dokáže diváka zaujmout. Ale všechno ostatní je už jenom vycpávka. Scény působí chvílemi velmi trapně, herci očividně bez zábran přehrávají. Milostný příběh je doplňován spoustou slz, úsměvy hranou bolestí. Jako celek nedrží film moc pohromadě, scény na sebe navazují až moc křečovitě. Navíc působí velmi prázdně. Velká škoda. Dvě hvězdičky za skvěle natočené písně a za občasnou snahu kameramana a střihače. ()

Stupet

Film je to opravdu krásný, plný humoru. Jenže také hodně smutku a slabší (citlivější) povahy by se na něj dívat asi neměly. Mně film rozhodil psychiku dost. Nicméně miluji tolik Shahrukha Khana, že se na jeho filmy dívám zas a znova bez ohledu na to, jak skončí. Takže i tento snímek jsem viděla několikrát a ještě i několikrát uvidím. Nikdy se nepřestanu vtípkům smát a u konce filmu plakat. ()

coulismoulis

Tak krasne nakroceno k trojce SRK/Saif/Preity, spousta mrk mrk na divactvo v tomhle duchu a pak to nakonec samozrejme zase Karan musi podelat. Ten clovek ma vazne zlate ruce… ()

Mrs.Christie

A v čem jsou americké dojárny lepší než tohle... v ničem, u tohoto filmu jsem se za celé 3 hodiny nenudila, což se u některých amerických romantických crazy komedií stane zřídka kdy. ()

splaty

Indické filmy jsou vesměs založené na ždímání, ale tohle už bylo trochu moc. Ve spojení se 186 minutami to bylo pěkně otravné. Takže pokud má někdo chuť na pěkný indický film, tak tenhle prosím NE. ()