Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

Kryton

Stále se bavím britsko-královsky! Byť se už některé fory ohrávají je Austin Powers 2 vydařená parodie Bondovek. V menší roli Will Ferrell a k tomu sexy Heather Graham! Mini-me rulezzz ()

SaNcHeZ_cz

Trapných momentů přibylo, stejně jako tentokrát nemohla chybět povinná taneční scénka. To ovšem ale na úkor toho trefného parodického humoru, který drží tuhle značku v mezích snesitelnosti. ()

kaylin

Ale jo, to je místy tak blbé, že se tomu prostě moc vytknout nedá. Jsou zde výborné vtipy a Mike Myers mi nakonec svým humorem neskutečně sedí. Ale bez Heather Graham by to byl prostě jen poloviční film. Na tu ženskou se tak nádherně kouká, to je neskutečné. A má také smysl pro humor, což je dobře. ()

Aiax

Osobně mi přijde dvojka nejslabší, ale ani tady nechybí neskutečně osobitá komika Mike Myerse a neskutečně sexy kočky (především hlavní "Powersgirl" Heather Graham, s tou si Pánbů - stejně jako s Liz Hurley - fakt vyhrál). ()

easaque

-1* Před nedávném jsem viděl bláznivou komedii Barb a Star u jejíhož sledování se mě vybavil právě Austin Powers a tak jsem si ho musel zopakovat, jestli mi nezačal měknout mozek, že mě začaly bavit takové crazy věci. Naštěstí se mi potvrdilo, že tohle je opravdu jiné – poněkud zatuchlé kafé, které se s výše uvedeným filmem nedá srovnávat – aspoň v mých očích. Styl humoru Špionátora mi už tak nesedl a ani jsem se moc nebavil. Nemůžu říct, že bych se vůbec nezasmál, ale spíš jsem si tu užíval hypísáckou stylizaci a narážky proti prudérnímu dnešku. Vlastně je to taková parodie na Jamese Bonda viděná očima Mike Myerse. Přesto mě to neodradilo a ještě jsem si k diváckému zážitku přidal i druhý díl. Což byl ještě větší úlet, ale tady se vařilo už jen ze „slávy“ staršího bratříčka. Nic proti ničemu a asi je dost diváků, co na podobných kouscích ujíždějí. Já se k nim rozhodně nepřidám a abych ukázal své dobré srdce, tak ani jeden nedostane odpad ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

ZoltanCZ

Byť jsem nečekal žádný zázrak, dvojka Austina mě vcelku překvapila. Ve filmu se střídají lepší momenty z horšímy a najde se i něco málo opravdu povedených gagů, žel bohu i několik vyloženě trapných až nechutných. Camea Tima Robbinse, Woody Harrelson a dalších potěší, ale největší klad filmu je Heather Graham jako Felicity Shagwell, která je ozdobou filmu. Celkově vzato se jedná o čistý průměr, tedy 5/10 PS: Tento díl jsem viděl jako první. Po shlédnutí všech se ukázalo, že Heather Graham je tou nejlepší z Powers girls, a že všechny díly série jsou si podobné jako vejce vejci. ()

Martin741

Proste genialny Mike Myers / spolocne meno s tou zrudou Z Halloweenu ma len cistou nahodou/ opat uraduje, ten chap je fenomen, bez debaty. Zarobok jaxvina teda . 77 % ()

Streeper

Mike Myers je skvělý komediant a dokáže si ze sebe dělat legraci vždy a všude a dokonce i občas dělá ten trapný a nechutný humor, který se mi vůbec nelíbí a právě o tom celém je tenhle film. Je tam pár momentů, u kterých jsem se vážně zasmála, ale jinak je to brak. ()

Fallen_One

Uhozené a nechutné. A údajně vtipné. E-e, je tomu ještě jinak. Je to trapné. Pár, doslova pár (dvě) vtípků bylo dobrých, ale zbytek je...to slovo ještě nevymysleli. Ale takový je a trojitý. Dějově zvrácené, debilní... Jediné pozitivum je snad v závěrečných titulkách. Ehm, proč vlastně tomu dávám tu jednu hvězdičku? Snad z lítosti. Jdu si od týhle dekadence vypláchnout mozek na Červeném Traslíku. ()

Andre3000

Vlastně ani nechápu smysl tohohle filmu, většinou byl plný trapností, kýčů a Mike Meyers na mě působil jakoby na to neměl. ()

danecek24

57. Zlatý Glóbus za rok 1999 - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "Beautiful Stranger" - Hudba Madonna, text Madonna & William Orbit ()