Hlavní postavou krimi komedie z amerického San Diega je poněkud svérázný polda z protidrogového oddělení Mike Dooley, samotář, který kašle na vnitřní směrnice a dělá všechno proto, aby dopadl významného obchodníka z drogami Lymana. Je ve své snažení tak úspěšný, že se ho Lyman pokusí zabít. Bohužel neúspěšně. Jediným důsledkem je zničený vůz. Protože překupník chystáý velký kšeft, požádá o rychlé přidělení nového vozu, aby mohl pokračovat ve sledování. Místo vozu však překvapený policista dostane nového, poněkud netradičního parťáka. Psa, německého ovčáka, který je sice úředně veden jako K-9, ale jinak má jméno Jerry Lee. Byl vycvičen k hledání drog, rejstřík jeho schopností je však mnohem širší. Kromě výcviku má ovšem Jerry také velmi výraznou osobnost. Pracuje jen když se mu chce, zato je ochoten kdykoli přispět k rozvratu Mikeova osobního života, popřípadě zničit něco v jeho bytě či autě. Dvojice, která se k sobě absolutně nehodí je přes všechny rozdíly a nesrovnalosti nucena spolupracovat na dopadení Lymana. A tak je jasné, že počáteční potíže budou nakonec překonány, dvojice se stane nerozlučnou dvojicí a všechno dobře dopadne. Nebo ne? (oficiální text distributora)

herr_carter

Jeden z těch nadprůměrných filmů, kde je hlavním parťákem ústředního představitele zvíře, konverzační sekvence mezi Belushim a vlčákem Jerrym jsou místy fakt k popukání - pro mě hodně oblíbený film, který mohu shlédnout kdykoliv............moje hodnocení = 8 z 10. ()

xaver

Celkem průměrný, až podprůměrný snímek, kde prim hraje chlupatý parťák potrhlého detektiva Jamese Belushiho. Ti dva jsou jako oheň a voda, aby se nakonec, div se světe, stali nejlepšími "parťáky". Hodně slabé a průhledné, ale kousky chlupatého detektiva jsem se hodně bavil, a určitě nejenom já, a proto dávám 3* ()

Stromovous87

Taková dopolední/odpolední oddychovka a příjemná vzpomínka na dětství - poprvé jsem ten film viděl v družině a pak až dnes :-) ()

Hanys_

Belushiho nejlepší (nejznámnější?) role a zároveň důkaz, že i Komisař Rex mohl být zábavný, kdyby němčouři chtěli. 6/10 ()

Paity

Čtyři hvězdičky prakticky jen kvůli sympatiím k Jamesi Belushimu. Ale pár vtipných scén ve filmu také bylo. ()

ThomasL

Kam se hrabe komisař Rex. Jerry Lee je prostě superpes. Sice nadělal Dooleymu hodně problémů, ale byla otázka času než se ti dva dají dohromady, a navíc mu hodněkrát zachránil kůži. Pro mě výborná akční komedie. ()

Schuldiner

Tohle je už hodně dávno, co jsem to viděl... Tenkrát mě to bavilo, dnes nevím, jak by to obstálo. Je to asi uplně normální, že všechno se s odstupem času mění... ()

filipvrbik

Skvělá kriminální komedie, která by byla pouze nadprůměrná nebýt úžasného německého ovčáka Jerry Leeho. Mike Dooley je celkem cool polda, ale teprve se svým parťákem to fakt rozbalí... No mě se to prostě líbilo, konec je sice fádní, osmdesátky z toho taky přímo čiší, ale jinak je to bezva zábava...90% ()

petikacka

Tak tahle komedie se mi nikdy neomrzí...Když jsem to viděla poprvé, tak jsem se řehtala na plné kolo ...A dnes se směju taky...Jim Belushi je tu skvělý, ale bez parťáka se studeným čumákem by to neutáhl...Takhle je to za mě 85% ()

Mallyyy

Tenhle film se mě vždy velice bavil. Rád jsem se koukal s tátem. Charlie je prostě skvělej pes, který má velmi náročné nároky co se týče družby a pánečka. Belushi zahrál roli taky dobře. ()

char_t

Zábavné, paráda! Jen kdyby tam nepřekážel ten hlavní hrdina. A trochu ti ostatní herci. A příběh, občas. Ale ten čokl je supr, vážně! ()

Jakubik

Příběh je sice mimo ale já jsem na tomhle vyrůstal a nemůžu jinak než za 4. Vždycky kdž se na tenhle film koukám tak se slušně bavím. ()

tranquill

"Víš, že ti z kalhot vykukuje obrovský zvíře? .. Dík zlato, taky tam mám pejska..." Vtipná a zábavná kriminální komedie, spokojenost. ()

Odpadlik

Jako obdivovatel Jamese Belushiho mám tuhle komedii rád, i když vím, že nejde o žádné veledílo, ale "jen" o příjemnou komedii na nedělní odpoledne. Některé hlášky jsou opravdu dobré, příjemná je účast Mel harrisové a ten pes je prostě výborný (ovšem viděl jsem to ještě před "nástupem" Komisaře Rexe). ()