Komedie o bombě v kufříku, lásce a mladíkovi, který se připlete do cesty nájemným zabijákům. Středoškolák Matt se v žertu chystá stříkací pistolí ?zastřelit? spolužačku Jenny. Souhrou okolností se ve stejnou chvíli skuteční zabijáci chystají zabít jejího otce Arthura, který zpronevěřil peníze svého zaměstnavatele. Je z toho zmatek, do něhož se zapletou nejen policisté a tajní agenti FBI, ale také Mattův otec Eliot, který se okamžitě zamiluje do Arthurovy manželky. Aby toho nebylo málo, objeví se v domě kufřík s jadernou bombou, který Arthur omylem obdržel od ruských obchodníků se zbraněmi. Statečný Eliot pronásleduje padouchy s bombou až do letadla a nad mořem se mu podaří nebezpečnou výbušninu zlikvidovat. (Nova Cinema)

IQ Tiqe

Takhle nějak si představuju správnou crazy komedii se vším všudy a bez zbytečných trapností. Říkejte si, co chcete, ale já se celkem bavil. 70% ()

Arsenal83

Áno, film chytil veľké problémy, pretože bol vydaný v nevhodnom čase. No ale kto mohol predvídať pád dvojičiek, že? Inak pohodová, bláznivá komédia, naozaj hlúpa a práve preto sa dá zasmiať, pričom prvky sú Tarantinovské až Ritchiovské. A je tu aj debut Sofie Vergary, ktorá si lepší začiatok hollywoodskej kariéry nemohla ani želať. Normálne jej ocmúľali prsty na nohách, čiže jazyková pedikúra ako lacné riešenie v jej pozícii peruánskej služky, chytro vyriešené. ()

Chrustyn

Totálně ujetá a opravdu hodně vtipná komedie o tom co se všechno může stát když obchodujete s atomovou bombou:)) ()

Nancy

Obyčejná americká bláznivina. Už jen cvhíli po shlédnutí jsem většinu scén zapomněla a celý film mě hrozně nebavil. Opravdu vyjímečně jsem se nad něčím zasmála, ale jinak nic. Docela zklamání po tom, co sem o tomto snímku slyšela. ()

eraserhead666

Taková ta komedie, kdy snad ani jednou nevybuchnete v hlasitý smích, ale pobaveně se usmíváte celý film, protože vás ten zástup podivných, podivnějších a nejpodivnějších postav (a kupodivu všechny dobře ukočírovány a pro příběh stejně důležité) baví. škoda, že se Tim Allen ve filmu neprosadil více a pro mnohé zůstal jen Kutilem. Rene Russo by v tomhle filmu vůbec nemusela mluvit, stačilo by jen, že v něm je, v těch svých skvělých oblečcích a s neskutečným sex appealem. Je to prostě sranda. Sice ne třeskutá, ale schppně rozložená na celý film. ()

ARI50

Jsou komedie kde nemusí být mládež ale tady to není vůbec dobré někteří herci by měli zůstat u seriálu. ()

blackrain

Příjemná a svěží komedie, i když zde používaný humor je celkem laciný a vychází ze spousty šílených a bizardních scén, které jsou na sebe nalepeny. Ze začátku mi vadily ty záseky filmu, kdy hlavní postava komentuje probíhající události a nebo představuje další postavy. Ale nakonec mi i to přišlo vtipné. Ani mě nebránilo nic v tom, abych filmu věnovala pět hvězd. Mě to prostě sedlo. ()

Aiax

Kromobyčejně příjemná, sympatická a vtipná komedie ála Ritchieho Snatch, jen trochu uměřenější a méně namachrovaná. Plejáda cool postav a herců, řízné dialogy, skvělé situace, krásné ženy (má oblíbená Zooey), sem tam i lehce černý humor. Prča dle mého gusta a velké doporučení. Vynikající čtyři hvězdy. ()

DonPedro

Celkem slabá předloha Davea Barryho je jen křečovitý pokus prosadit se na poli, kterému vládne Carl Hiaasen. To, že film nakonec dopadl dobře, je zásluhou spíš Barryho Sonnenfelda, který dodal chybějící lehkost a herců, díky nimž působí většina scén vtipněji než v knize. ()

kombajn

Halucinogenní žáby rulez :) Na námět Dave Barryho (získal mimochodem Pulitzera a píše vtipné knížky) vznikla poměrně krátká komedie (85 minut), která nemá velkých hluchých míst. Tim Allen není až tak přehnaně Allanovský a nestrhává na sebe veškerou pozornost. Každopádně hlasitě jsem se víckrát nezasmál u filmu dlouho. ()