Jedovatý břečťan

Na první pohled bylo jasné, že s ní budou problémy... Mladá Cooper si našla novou kamarádku. Jmenovala se Ivy, měla blond vlasy, našpulené rty a sukni dost krátkou na to, aby bylo vidět tetování na jejím stehně. Když je Ivy pozvána ke Cooper do rodiny, nemůže spustit oči z jejího otce. Rozhodne se, že si získá jeho náklonnost a nic jí v tom nezabrání - ani jeho manželka. Tak začíná neuvěřitelný boj o přežití, ve kterém jsou hlavními zbraněmi sex, lži a dokonce i vražda. (Falcon Home Video)

jafuska

film, který jsem viděla už tolikrát, a ráda se na něho podívám znovu,i kvůli krásné Ivy, která svou roli zahrála velmi dobře, film, který možná nemá hodně příznivců, sice nechápu proč, brak to rozhodně není, už byli natočeny daleko horší, nejvíce se mě zamlouvalo, jak se za každou cenu chtěla a dostala do domu, který se jí líbil a to co potom prováděla, proč ne? kdo chce něco získat,musí taky něco obětovat i za cenu něčeho špatného, mě se její chování líbilo, a nevidím na tom nic špatného, vím, že byli natočeny další díly a určitě se na ně někdy podívám, protože bych ráda srovnávala jak se povedlo dalším režisérům, co už bylo jakoby zpětně a a jinak natočeno ()

bittersweet

Film, ke kterému se z nějakého důvodu ráda vracím. Scéna na začátku, kdy prvně vidíme Ivy, je dokonalá. Naše opojení z létání na houpačce je však náhle přerušeno zvukem tupého úderu kovové tyče. Postavy jsou zde dobře psychologicky vykresleny a přestože je Ivy zákeřná a jednoznačně záporná postava, je podána tak, že je vám vlastně sympatická. ()

pokormar

Celkem zklamání.. kromě pěkných hereček a pár lechtivých scén, tam nic moc extra zajímavého nebylo. Děj se kolikát dal i předpokládat. Nic, co bych musela vidět znova. ()

Amalberga

Na film jsem se podívala kvůli Laně Del Rey, která ve svém videoklipu Ride napodobila úvodní scénu, při které se Ivy houpá na houpačce a má na nohou kozačky. Jinak film se poměrně vleče a není ničím výjimečný. ()

montel

Sylvie (Sara Gilbert) chodí na střední školu a protože nemá žádné kamarády, raději se ostatním straní. Oporu najde ve spolužačce Ivy (Drew Barrymore), která je navíc krásná a svým vyzývavým oblečením i sexy. Ivy se se Sylvií stýká čím dál častěji, až nakonec začne bydlet v obrovském domě Sylviiných rodičů. Nikdo si ovšem nevšimne, že Ivy začíná flirtovat s otcem Sylvie, který jejím svodům podlehne. Teď už jen Ivy zbývá, aby se zbavila Sylviiny nemocné matky... Hodně průměrný thriller s mladinkou Drew Barrymore, která sice chodí polonahá, bohužel ale opravdu jen polo. Filmu chybí větší napětí, smyslnosti a snad i sexu. Když už Drew brala tuto roli měla se zde pořádně odvázat. Dobří herci film nedokáží zachránit a to je špatně. 40% ()

PORTER44

Jenom kvůli D.Barrymore se na to nechalo koukat jinak to nestálo za nic.Sexy D.Barrymore by svedla každého,pár lehčích scén jinak nuda. ()

orionn

Pôvodne som chcel dať odpad, ale nakoniec si to jednu * zaslúži. A pridám ešte jednu * za krásnu mladú Drew. ()