Příběh dvojčat – bratrů Alana a Michaila. Krátce po narození dvojčat Alana a Michaila se matka musela jednoho z nich vzdát a dát ho k adopci, protože by dvě děti neuživila. Michaila adoptovala rodina ruského diplomata, který žil nějakou dobu ve Francii, ale poté emigroval do Ameriky. Alan se stal policistou. Michail vyrůstal v Americe. Když mu bylo šestnáct let, jeho rodina zmizela a on musel tvrdě bojovat o holý život v ruské mafii. Za dalších šestnáct let přijel Michail do Francie najít bratra. Pronásledovali ho však zkorumpovaní agenti FBI a pronásledování skončilo Michailovou smrtí. Tak se Alan, nyní policista, dozvěděl o existenci svého bratra. Rozhodl se pátrat po příčině jeho smrti, a proto se – jako Michail – vydal do Ameriky. Tam se setkává s přítelkyní svého bratra Alex a s členy ruské mafie. Dozvídá se, že Michail byl bohatý gangster. Členové ruské mafie ho chtějí zabít, považují ho totiž za Michaila. Alan zjišťuje, že Michail ve Francii ukryl materiály dokazující korupci jak ruské mafie, tak agentů FBI. Alan způsobí v řadách ruské mafie roztržku, dojde k přestřelce a Alan je na útěku zatčen policií... (TV Prima)

Jan.S.Harold

Tak nevim, jako akčňák by to bylo tak za tři hvězdy, jako béčko za štyry... Tak tři a půl... Je to sice trochu nuda, ale zas je to na van Damma neobvykle dobře natočený, nejsou tam kalhoty v podpaždí ani to neni tak gay. ()

Acrobat

Plocho pôsobiaci vzťah Ruska, USA a Francúzska reprezentujú hrdinovia tohto filmu, ktorý sa najprv tak prvoplánovo zamotá, aby následne vydrbkával každý s každým. Kráľom a sudcom, ktorý to tu rozčesne bude JCVD, ktorý nehrajúc trochu pokope, postrieľa, pouteká, poskáče a pobodá. Všetko v síce osobitej réžii Ringo Lama, ktorá však mne nie celkom (z neznámych príčin) nepasuje. V rámci hnoja, čo JVCD točil, je to však klenot, pri ktorom nie je nevyhnutné cítiť sa trápne. Rozvetvená dejová linka, ozaj solídne živo odohrávajúce sa kaskadérske kúsky sú oživením. Myslím si, že pri tomto filme od JVCD nenastupuje maximálne riziko znechutenia, ale dobrej oddychovky. (videné 24.03.2020, Dajto archív) ()

Nix

Velice zajímavý počin od Van Damme. Tohle mi zase unikalo a film zajímavě kombinuje žánry thrilleru a akce. Typická Van Dammovka to úplně není, film jede na vážnější notě, ale akce tu je hlavně v druhé části filmu a hodně se mi líbila. Příběh není nikterak složitý, ale hezky odsýpá. Bitka ve výtahu byla super a celkově když se tam objeví ten nabušený blonďák tak film má dobrý drive. Van Damme mne zase překvapil. ()

-henry-

Tento film představuje unikátní selhání mezinárodní spolupráce: za americké peníze natáčen ve Francii asijským režisérem s herci z celého světa. Hotový Babylon. ()

IronRocky

Tenhle akční film s Van Dammem se mi hodně líbil. Film nemá špatnej scénář a je plnej akčních a bojových scén a ty se mi hodně líbili. Takže jeden s těch lepších Van Dammových filmů. ()

macetoma

Škoda, že se Van Damme upnul jen na akční filmy ve kterých měl pořád nějakého bráchu nebo co. Je to snad každý druhý film kde hraje. Člověk se v tom pak ztrácí a má pocit, že se dívá pořád na ten samý film. Dvě hvězdy za akci. ()

subic

Opět se nám tu opakuje téma dvojčat, akorát že ten jeden zemře hned a druhý se pak za něj vydává. Celkem slušný. ()

horor2

Jeden z těch skoro posledních kvalitních filmů Žána, než začal natáčet totální sračky + mutantka Natasha Henstridge. Napínavá a slušnou akcí prošpikovaná podívaná, kterou jsem docenil taktéž později. ()